Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el otthon az...

Hogyan kezdjem el otthon az edzést?

Figyelt kérdés
Sportolok folyamatosan. De most egy műtét miatt ágynak estem szeptember óta. 177magas vagyok és 63kiló. Szeretnék 70kiló lenni, és "kart" növeszteni mert vékony rettentóen. Az anyagi helyzetem miatt itthon edzenék, és a láb problémáim miatt sem tudok terembe járni(30kilométerre van a legközelebbi), súlyzóim vannak. Valaki aki jártas a témában, kérem segítsen.
2017. márc. 28. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit sportoltál? Milyen edzéshez használható cuccaid vannak? Pl. Súlyzó,állvány,gumiszalag,stb?
2017. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fociztam. Abból eredendően lett a sérülésem. És duatlonoztam versenyszerűen. Egy kezes súlyzók, francis és sima rúd, fekpad, tárogató. A testalkatom atletikus, szálkásnak mondható volt. De most a teherbírásom 6hónap után visszaesett. Jaj, 19éves F.
2017. márc. 28. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 3 teljes testes edzés,minden másnap,mellé tomegnovelo étrend. Guggolás,evezés,fekvenyomás,mellről nyomás,állva bicepsz,tricepszre pedig tolódzkodás,vagy homlokra engedés,has+vádli. Mindenből 4 munkasorozat,8-10 ismétlés. Ezzel hónapokig is fejlodhetsz,aztán válthatsz edzestervet,de maradhatsz a teljes testesnél is. Milyen jellegű a sérülésed? Meggyógyultal már?
2017. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!