Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ti mennyit költötö...

Testépítők! Ti mennyit költötök egy kúrára?

Figyelt kérdés
Cuccal, pct-vel, kajával, tápkieggel együtt. Mert ugye itt az átlagosnál jóval magasabba tápanyagigény.

2017. márc. 28. 17:08
1 2
 11/11 kissbazsa ***** válasza:

Nem kúrában kell mérni, hanem hónapokban. A koksz nem is a legdrágább de ez attól is függ milyen fázis van éppen. Erre jön a növi és az inzulin. A növi nagyon drága. A patikai Genotropin 2000 forint/egység és kell belőle 4-8 egység naponta. Az utángyártott olcsóbb de a jobb minőségért fizetni kell. 100 egység 200-280 dollár között van de ebből általában több is kell mint a patikaiból. Az ételt még sosem számoltam ki de sokba kerül. Naponta egy csirkemell, öt tojás, túró, valami hal (tilápia nem rossz vagy a tonhalkonzerv). Nem számoltam ki még sosem de ez egy napra van. Ezen felül ugye a rizs, a gyümölcs, a zöldség. Tápkieget az ember nem a márkázottat veszi aranyáron ("három komponensű izomtömegnövelő mátrix" a fa...mat) hanem a nagykerből jóval olcsóbban a hozzávalókat egyenként. Abban jobbak lesznek az alkotóelemek. Tejsavó protein, kazein, creatin, tömegnövelő és vagy maltodextrin. Ezen sokat lehet spórolni.

Sosem számoltam még ki de elég sokba kerül.

2017. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!