Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ti mennyit költötö...

Testépítők! Ti mennyit költötök havonta a "testetekre"?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ti mennyit költötök mindenre úgy egyben egy hónapban, gondolom a sok csibemell, fehérje porok esetleg tömegnövelők nem annyira olcsók de mégis úgy kíváncsi lennék hogy ti mennyit szántok magatokra?:)
2014. máj. 13. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
200-250e , bar most volt ez a kerdes felteve.
2014. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1-ke: tégedet v-ki patronál?!Mert egyébként kizárt dolognak tartom... :D 5 kg protein 10-15 ezer tabletták ~15 ezer...kaja?150.ezer?? szted!
2014. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nah akkor ennek fuss neki még egyszer érthetőbben. Először is a tápkiegeknek elég sokfajta csoportja van, azon belül is rengeteg fajta. Attól hogy nálad megáll minden a fehérjénél, attól még hidd el pár tápkiegből bevásárolsz és röpködnek a tízezrek.Nálam csak a tápkieg 50-80e, kaja az általában kijön 30-ból, és csak az egyéb kategóriás kiegészítők 100-120e körül. Akár hogy is számolom megkapom azt az eredményt amit legelőször írtam, de nyilván nálam is időszak függő, tehát mindig vannak eltérések.
2014. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
50-60 ezer havonta kb. és akkor nincs benne semmi extra, mint pl. no fokozó vagy kreatin (egyéb kategóriás kiegészítőket nem használok). Ez leginkább csirkemell, zöldség, zsírszegény túró, tojás, vitamin, fehérjepor
2014. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Negyed millióból havi 30 megy csak kajára. Az érdekes arány. :D:D:D:D:D
2014. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha figyelembe veszed hogy falusi vagyok, zöldség ingyen van, bármekkora mennyiségben. Halastavunk is van, szóval hal az megint ingyen van ha azt nézzük, korlátlan mennyiségben, csirke ingyen van, ebből kifolyólag a tojás szintén ingyen van. Ha valami oknál fogva mégse lenne konyhakészen, akkor pedig 750-800ft/csirkemell. Ezen kívül rizs és egyéb dolgok, tehát szerintem még sok is a 30, még így is hogy a lényeges dolgok ingyen vannak. Így már remélem érthető ez a 30.000/hó kajára. ;)
2014. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normalis az arány. Mondjuk nem tudom kieg hogy lehet 50-80/honap :D mire költesz ennyit?
2014. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan hónap hogy havi 5-600 ezer.

igaz a növi és tartozékai sokba fájnak.

amit egészség szépség írt, egy átlag bodys életmódjához szükséges pénz.

mit kell ezen meglepődni?

ez még bakkfitty, ha bedurrantasz egy növi, inzulin , pajzsmirigy hormon cuccost.

és mellé az anabolika.

lehet számolni.

ne a natúr kategóriát nézd, ahol pár tízezer és elvagy mint hal a vízben!

2014. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Jelenleg is versenyre készülök, normális keretek között, de ez még mindig semmi ahhoz képest amit majd 1-2 hónap múlva kell költenem. Nem egy embert készítek és készítettem versenyre, és kb hasonló árak jöttek ki nekik mint amit az utolsó válaszoló is írt. 500.000-1m közötti
2014. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem akarok tolakodó lenni, de hadd kérdezzem már meg, hogy mivel foglalkoztok, hogy csak magatokra összegurgattok havi fél millát?

A következő kérdésem pedig, hogy emellett mit kerestek gyk-n?

2014. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!