Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokat vesztek vagy nem?

Sokat vesztek vagy nem?

Figyelt kérdés
2m magas vagyok 105kg. 1 éve edzek kb. ezalatt hiztam 30 kilót. Kajára nem igen figyeltem, hányingerig ettem a gyros tálakat, húsokat, rizseket, salátát, zabot, fehérjét,túrót, gyümölcsöt de ha máshoz nem tudtam hozzá jutni, akkor pizza, hamburger :S Előtte nagyon durván vékony voltam, nem volt étvágyam aztán lett étvágyam és kihasználtam. Ha abba kell hagynom az edzést 1 mütét miatt 2-3 hónapra. Maximum karozni, vállazni, esetleg hátazni tudok majd, illetve vádlizni, mellemnél lesz a mütét. Szóval ha abbahagyom egy kis időre az egész testem edzését sokat fogok fogyni vagy nem? Tzs-m kb. 20% lehet. Karom kb 37 lehet 24-ről. Szóval ezt a "formát" tudom majd tartani?
2017. ápr. 3. 23:35
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Változó. Két műtéten vagyok túl. Ősszel pár hét alatt 15 kilót fogytam, de eleve szar állapotban kerültem kórházba. Utána visszajött a tömeg pár hónap alatt. Múlt héten volt a 2. műtétem, de most csak pár kg ment le, , Nekem sem szabadna edzeni a hasfali vágás miatt, de óvatosan megoldom, azokat a gyakorlatokat kerülve, aminél a has erősen terhelodik. Így maradni fog a tömeg, ha eleget eszek is mellé.
2017. ápr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kajával nem lesz gond mert itthon leszek egésznap pár hétig. Edzeni is lenne időm csak úgy elvileg nem szabadna. Pectus excavatumos mütét lesz.
2017. ápr. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!