Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri leszálkásítani? Mennyi...

Megéri leszálkásítani? Mennyi lehet a testzsír?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


184cm / 82 kg



2017. ápr. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Még tömegelhetsz
2017. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Tömegelni kell még bőven.
2017. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még messze vagyok az ideálhoz, de olyan alapon hogy elvileg minnél kevesebb zsír van rajtam annál nagyobb részben lesz a szervezetemben tesztoszteron, és kevesebb ösztrogén aztan úgy nem fejlődnék jobban? Még nagyon kezdő vagyok, 5 hónapja kezdtem.
2017. ápr. 4. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Tömegelj még. Annyira nem jelentős fejlődés tekintetében a tesztoszteron növekedés.
2017. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82 kg? Ehhez a magassaghoz a forma alapjan inkabb 72 nek tippelnem. Tomegelj meg.
2017. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 én 170 centivel vagyok 72kg és hasonló forma

én is tömegelek még, szerintem neked is érdemes maradni annál

testzsir 15-20 között akármi lehet, egyrészt lábad nem látjuk,másrészt nem látható helyeken is tárol az ember zsirt szóval nem nagyon lehet megtippelni, felesleges is ezen rágódni úgyis a tükör számit nem?

2017. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó alap, tömegelj még lassan de biztosan és jó lesz a forma. Eszedbe ne jusson most lepucolni, mert kb kezdhetnéd előröl, madárijesztő lennél.
2017. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!