Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pancake Protein Mix fogyasztha...

Pancake Protein Mix fogyasztható turmix formájában is?

Figyelt kérdés
A minap vettem myproteines Pancake Protein Mixet. Az eladó srácot úgy kérdeztem, hogy olyat szeretnék, amit edzés után tudok inni...Most utánaolvasva találtam, hogy ezt főleg sütésre szokták használni palacsintába. A kérdésem, hogy turmix formájában fogyasztható/iható?

2017. ápr. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki volt a nagyobb szerencsétlen komolyan, te, vagy az eladó.
2017. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy most így viccesen hangzik, de én nem tudtam előre hogy ez sütésre van... :D

Viszont tartalomra kb ugyan az mint más fehérje porok.

2017. ápr. 7. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor, hogy a kérdésedre válaszoljak ne csak kötekedjek, igen megihatod. Állagra, ízre lehetséges nem lesz egy leányálom. Lénygében őrölt zab van benne, tejsavófehérje, kazein, semmi olyan anyag nincs benne amit sütés nélkül ne tudnál rendesen megemészteni. Csak így ár értéket tekintve rendesen rábsztál. Legközelebb figyelj oda. Meg azért annyit illene vágni, hogy angolul a pancake az a palacsinta.
2017. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelent a pancake, és angolul is jól tudok. Nem basztam rá árban, mert a leértékelés miatt ez volt a legolcsóbb. És a pancake protein névről nem asszociáltam egyből arra, hogy ezt sütni kell, főleg miután az eladó is úgy kínálta nekem, hogy turmixként iható...

De köszönöm az előbbinél hasznosabb választ :)

2017. ápr. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!