Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most komolyan tényleg olyan...

Most komolyan tényleg olyan veszélyesek az orális szteroidok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenyomok a nyáron egy szteroid kúrát. Tényleg örök életemre megkárosítom magam? Tönkre megy a májam meg a vesém ? Megrövidítem vele az életem? 1 kúrától? Olyan nehéz ezt elhinni.

2017. ápr. 7. 18:53
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Egyénfüggő. Van akinek egy kúra is okozhat gondot, van aki meg tolhatja sokáig.
2017. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De most őszintén ember. Ha bajod nem is lesz egyetlen szemes kúrától, mégis mi a francot vársz tőle? Kajak azt hiszed jól fogsz kinézni ennyitől akár egy nyárra is? Semmi értelme.
2017. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyárra ki kell pattanni :D Persze a cigánykoxtól semmi esèly rá.
2017. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az h veszelyes, hanem szart sem er. A szarert meg minek vallalnal akarmilyen apro kis veszelyt is akar? Hulyeseg
2017. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kissbazsa ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Ez olyan dolog, hogy vagy szeded szinte állandóan, vagy nem szeded. Ha abbahagyod leépülnek az általa megszerzett izmok. Azt szokták mondani, hogy "olyan nincs hogy 'egy kúra', csak olyan, hogy 'első kúra'". Ez azért van, mert ha megszokod hogy jól nézel ki nem szivesen mondasz le róla. Ha csak egyszer csinálod, akkor meg fölösleges belezavarni a hormonháztartásodba. Aki pedig azt hiszi hogy megértette amit mondtam fusson neki újra! Elhízás, erekció problémák, megemelkedett koleszterin, magas vérnyomás, influenza szerű tünetek, satöbbi. Előbb olvass aztán utána meg tudod hozni a döntést. Nem, nem az "Anabolikus szteroidok 1996-os magyar kiadását és nem is az X-files című fércművet. Magyarul NINCS használható infó de angolul sok (nem a fórumokon)! A teremben nem érdemes kérdezősködni, mert ritkán jön épkézláb segítség. Aki ért hozzá nem szívesen beszél erről. Egyrészt mert tudja mit okozol vele magadnak, másrészt mert nyílvánosan nem veszi jól ki magát a szteroid guru szerepében tetszelegni. Aki meg osztja az észt az általában ökörségeket beszél.
2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!