Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen gyakran esztek...

Ti milyen gyakran esztek fagyit és jégkrémet?

Figyelt kérdés

Jön a fagyis időszak, szóval gondoltam megkérdezem. :D

Szálkásításkor is esztek ilyeneket vagy csak tömegeléskor?



2017. ápr. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyaraláskor eszek csak 1x egy évben :D nem is szeretem igazából.
2017. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
szökőévben 1x kb de mivel cukor kupac az egész inkább tömegelésnél ajánlanám
2017. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 palilaci ***** válasza:
Amikor megkivanom. Szalkasitasnal is neha becsuszott de akkor mar ettem megegyet, hogy megnyugtassam magam.
2017. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Néha, ha úgy adódik, ha nincs diéta.
2017. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegnap ettem, mert végre szép idő volt (Anglia), lementünk a tóra, többiek is ettek, hát én is. Ittam egy sört is, meg ettem egy adag sült krumplit. Előtte tavaly augusztusban ettem fagyit, mikor nyaraltunk. Legközelebb is augusztusban fogok kb. Nem szerzetes vagyok, ennyi belefér tömegelésnél 3-4 havonta 1x. :D Diétában nem kajálok félre, kivéve ha születésnapom van pont. :D
2017. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent héten eszek, van hogy többször is. Hagyományosat is és diétásat is. Nekem belefér.
2017. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mikor végre bejött a jó idő ettünk egy jégkrémet barátnőmmel, de kb elég is volt erre az évre :D ha meleg miatt vmi hidegre vágyom akkor heti 1-2 sör, valami zero vacak azt elvagyok
2017. ápr. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!