Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok profitól hallom, hogy egy...

Sok profitól hallom, hogy egy "rendes" izomzat felépítéséhez hosszú évek munkája kell, de én nem így tapasztalom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, fél éve edzek rendszeresen, kajálást betartva minden, most sajnos abba kellett hagynom egy hónapig. Amikor visszatértem a terembe, mindent le tudtam nyomni úgy, mint azelőtt, nem kellett a súlyokat visszább vennem, egyedül a 3-4 napig tartó izomlázat kellett elviselnem, utána ment minden úgy, mint előtte. Akkor nekem jó a genetikám, vagy valamit benézek?
2017. ápr. 11. 18:33
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én 13 éves koromtól edzettem 17 éves korom-ig. Akkor 71 kg-os voltam és 115 kg -ot nyomtam fekve. Kihagytam egy évet és most kezdtem el újra. Most örülök ha kinyomok 90 kg-ot. De az izmom az elég jól megmaradt.
2017. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!