Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok profitól hallom, hogy egy...

Sok profitól hallom, hogy egy "rendes" izomzat felépítéséhez hosszú évek munkája kell, de én nem így tapasztalom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, fél éve edzek rendszeresen, kajálást betartva minden, most sajnos abba kellett hagynom egy hónapig. Amikor visszatértem a terembe, mindent le tudtam nyomni úgy, mint azelőtt, nem kellett a súlyokat visszább vennem, egyedül a 3-4 napig tartó izomlázat kellett elviselnem, utána ment minden úgy, mint előtte. Akkor nekem jó a genetikám, vagy valamit benézek?
2017. ápr. 11. 18:33
1 2 3
 1/21 Cortez70 ***** válasza:
Az, hogy az elején még jól fejlődsz nem nagy csoda. És gyorsan visszajön a forma abbahagyás után ha újra kezded. Ez sima átlagos dolog.
2017. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem olyan jó a genetikád. Annyi a dolog, hogy nem versenyszintű izomzatot építettél fel. Ha csak "mutatóba" építed az izmokat (úgy értem, hogy pl. body builder), akkor az leépül, ha nem edzed folyamatosan.
2017. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha haladóbb szinten leszel, úgy visszaesik pár hétre az erőszinted 1 hónap kihyagás után, mint a sz*** ha naturál vagy.
2017. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért megnézném én azt a formát!!
2017. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Talán azért tudtál mindent lenyomni, ugyanannyi súllyal, mert fél év alatt még lófsz szinten vagy. Nincs nagyon hova vissza esned. 1 hónap kihagyás meg megintcsak lófsz.
2017. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi extra. Sokan fél év alatt izmosabbak, mint a többiek évek után. Miért? Fene tudja. Lehet genetika, meg az is, hogy túl sokat képzelnek magukról a majmok és bizony ők vannak "lóf*c" szinten, te meg lekörözted őket normális edzéssel negyed annyi idő alatt :D Bizony, elég sok ilyen van :D


Persze a komolyabban dolgozó, évek óta edző, normális emberektől messze vagy. Ezekhez képest tényleg csak a kezdeti gyors fejlődést látod. A többi bénához képest meg ahogy mondtam, már most jobb vagy. Ennyi. A pávák hiába járnak évek óta ""edzeni"" :-D

2017. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5# Ellentmondasz magadnak cimbora :D
2017. ápr. 12. 10:12
 8/21 A kérdező kommentje:
6# Igen, az mondjuk tény, hogy nem fészbukra psoztolni járok le, hanem csak a vas létezik meg én. :)
2017. ápr. 12. 10:14
 9/21 anonim ***** válasza:
Mivel mondtam ellent te szerencsétlen?
2017. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy 6 hónap edzés múlt kevés, számonra az 1 hóban kihagyás de egy orbitális nagy időintervallum. Ha én kihagynék 1 hónapot max kipihenném magam, sehova nem esnék vissza pedig nem fél éve edzem. De hát mindenkinek más az élete neg a céljai.


Amúgy vágom, hogy mostanában már az anyahméhben mindenki testépítő, meg már ovodában koxolnak és mindenki akkora tehetség, hogy 1 év alatt összehozza ami régen 5 év volt, de arcból vissza kéne venni picit.

2017. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!