Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj az alkarom, valószínűleg...

Fáj az alkarom, valószínűleg túlerőltettem és begyulladt. Nagyon hülyeség lenne elmenni edzeni?

Figyelt kérdés
Már nagyjából 4-5 napja fáj, amikor tolok/emelek. Flectorral kenegetem. Mennyi idő, amíg elmúlik? És szerintetek hülyeség lenne így elmenni mellezni vagy hátazni? Lábazni már voltam tegnap, szóval azt ma nem tudnám csinálni.

2017. ápr. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülyeség. Maradandó károsodás is lehet belőle. Ha napok óta nem javul, kedden menj el dokihoz.
2017. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zedricht ***** válasza:
100%
Igen, lehet hogy csak rosszabb lenne. Pihentesd.
2017. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyenes rudas bicepszezés hatására fájdult meg nagyon, kb 2-3 hét volt mire nagyjából elmúlt, de én edzettem is mert fanatikus vagyok, persze kisebb súlyokkal és olyan gyakorlatokkal ami annyira nem erőlteti meg az alkart. Orvos ilyennel felesleges elmenni, úgyis csak vmi kenőcsöt ír fel, flektor pedig jó gyulladáscsökkentő. Itt a pihentetés és az idő ami segít.
2017. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!