Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyire gyengültök le...

Ti mennyire gyengültök le szálkásításnál?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassú szálkásítást csinálok, 1 hóbapja eddig tartom a súlyokat kb,de szenvedősebb sokkal.
2017. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semennyire, tisztában vagyok a naturál határokkal ezért nem csinálok Jeff Seid félr 1800 Cal-os diétákat.


Kox nélkül nem leszel szuperszáraz csak lerobolod az izmaidat és az egészségedet ha nagyon agresszívan diétázol.

2017. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért 1800 kcal olyan kevésnek számít?Én annyival diétázok
2017. ápr. 16. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gyengülök le,mert intermittent fasting-ot csinálom és így olyanokat is ehetek diéta alatt amit máshogy nem ehetnék. Ma például ropit ettem meg krémest. De kit érdekel : if it fits your marcros! Még így is fogyok.
2017. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon legyengülsz, vagy olyan diéta módszert erőltetsz ami nem alkalmas számodra, vagy túl nagy a deficit. A többi csak duma.
2017. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyire,eddig végig tudtam erősödni diéta alatt is. igaz,15% tzs alá nem nagyon megyek.
2017. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdhogynem erősebbnek érzem magam! Ez egyénenként változó, fejben is nagyon sokat oda kell rakni. Motiváció és energia ugyanolyan fontos.
2017. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En szinten igy vagyok. Naturalkent, bele - bele csalok a dietaba, de mar most latszik, hogy ez lesz eletem formaja juniusra. Szaradok, kibirhato, rengereg vizet iszom. Allva bicepszet 12,5 vagy 15 sulyzokkal csinaltam most 20-kal majdnem akkora ismetlesszamban. Ami sajnos gyengult az a fekvenyomas, illetve a szabad sulyos evezes.
2017. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!