Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék testet építeni...

Szeretnék testet építeni hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nincs időm terembe járni és valami otthon is elvégezhető edzéstervre lenne szükségem meg arra hogy milyen étrendet kövessek. Van két egykezes súlyzóm meg húzódzkodnásre is van lehetőségem de ez minden.

Jah igen 84,5 kg vagyok 194 centi és 12 % a testzsírom mondjuk nem a legpontosabb módszerrel csináltam meg nem tudom hogy ezek az adatok mennyiben segítenek de azért kiírtam. Előre is köszönöm a segítséget. ;)



2017. ápr. 18. 17:32
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Heti 3 napos teljes testes tervvel kezdj pár hónapig. Pl guggolas, fekvenyomas, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva, tricepszre tarkohoz engedés, hasprés, egylábas vadlizas emelvényen. Mindenből 3-4 sorozat, sorozatonkent 8-10 ismetlessel. Több gyakorlathoz kevés lesz a suly elég hamar, így majd venned kell tarcsakat ha fejlődni akarsz.
2017. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!