Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hát szélesítés és tömbösítés....

Hát szélesítés és tömbösítés. Ezt a hatalmas nagy baromságot honnan veszik az emberek?

Figyelt kérdés

Csomó helyen azt írják, hogy a húzódzkodás, lehúzás széles hátat ad a felhúzás meg "tömböset".


Eközben ami valakinek igazán széles nagy hatát adhat naturálban az egyedül a nagy súlyú felhúzás, illetve még a döntött törzsű evezés valamennyire.


Hány olyan street workoutos van aki állandóan húzódzkodik és 0 a szélességük?


Mi a jó istenért kell már minden hülyeséggel félre vezetni az embereket?


2017. ápr. 23. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez kb. ugyanaz, mint a zsírból izom. Az mégnagyobb orbitális baromság, ha csak józan paraszti ésszel is végiggondolja bárki, mégis a mai napig hallani 2017-ben is. Az emberek hülyék.
2017. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Ez a baromság terjedt el és marad is egy ideig sajnos. Mint pl a belső mellizom, helyi zsírégetés, a nagyobb ismetleszam szalkasit, stb idiótaságok.
2017. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pénzt akarnak csinálni szerintem, ha azt mondaná egy személyi edző hogy a hátedzésed életed végiéig nézzen úgy ki hogy felhúzás és döntött törzsű evezés, és próbálj folyamatosan nagyobb súllyal dolgozni, akkor nem járnának hozzájuk túl sok ideig.


Ezért minden héten 3 új gyakorlat szélesítésre 3 tömbösítésre...

2017. ápr. 23. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Látod tudod Te miért :) De a felhúzás alsóhátra megy,felső részét nem dolgoztatja igazán.
2017. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért kell az evezést is nyomatni valamilyen formában.
2017. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Eközben ami valakinek igazán széles nagy hatát adhat naturálban az egyedül a nagy súlyú felhúzás"


Erre reagáltam,én tudom mi mire jó.

2017. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezzel sem értek igazán egyet, a felhúzás az egész hátat (meg egyébként szinte mindent) dolgoztatja.
2017. ápr. 23. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is igaz. De nem árt evezni akárhogy is nézzük. Aki pl. nagyon hát dominanciálisan húz fel, az persze ki tudja maxolni szinte csak felhúzással is, amit a hátából ki tud hozni.
2017. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!