Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a bukásig edzésnek nincs...

Ha a bukásig edzésnek nincs köze a fejlődéshez, miért nem 2-3 ismétléseket csinálunk hatalmas, de biztonságos súllyal?

Figyelt kérdés

ugye van az a teória miszerint egyáltalán nem kell bukásig edzeni, ha megfeszül és elernyed az izom, mikroszakadás keletkezik, és a rövid pihenés sem játszik szerepet a jobb eredmény elérésében. ebből kiindulva, mi lenne, ha hatalmas súlyokkal, biztonságosság és szabályosság keretein belül (!!!!!!!) 2-3 ismétléseket csinálnánk? pl nem 80-ba nyomnánk 7et hanem 120-ba 2-3-at. - ez egy random példa. a kisebb súly ugye azért jó, mert mikor már 4-5 ismétlés után fáradunk, még mindig elbirjuk és nem veszélyes, ez nagy súlynál nem megy, viszont! ha nem kell elérni az izombukást, akkor ennek nincs jelentősége.


egy egy random agymenésem. ötlet?



#por #neandervölgyi #Danabol #natural #gorilla #Tyler #felfújtizom #pupedgambo #jasongenova
2016. aug. 22. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2016. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocs de nem bizok meg valakinek aki 14 év alatt fele akkora mint én 2 év alatt.
2016. aug. 22. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Még a végén elkezdjük nyomatni ezt az új módszert és Naturalba akkorák leszünk mint Big Ramy
2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amugy én is ezen röhögtem, a gyerek magyaráz meg minden szép és jó, de 14 éve edz és hót szarul néz ki
2016. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
amint irtam, ez csak egy agymenésem, de logikusnak tünik
2016. aug. 22. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre en is gondotam de aztan elhesegettem a gondolatot es maradok a bukasos edzesnel muvel fejlodok :/
2016. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Marc Lobliner pólóját idézném... "nothin works unless you do!"
2016. aug. 22. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Én így csinálom (cél: kirobbanó erő):


5 sorozat:

- 3 sorozat 3-5 ismétlés, számomra nagy súllyal

- 2 sorozat 10-15 ismétlés, az előző súlynál kisebbel


Sorozatok közt 2-3 perc pihenés.

2016. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell bukásig nyomni minden sorozatot. Amúgy meg akkor is fejlődnél, ha nagyobb súlyba menne 2-3 ismétlés, csak akkor több sorozat kell, hogy meglegyen a volumen. Mert szerintem azért kell egy mennyiség az izomnak, hogy elég terhelés érje. Nekem mondjuk nem pálya a 2-3 ismétlés a nagyobb sérülésveszély miatt. De én már öreg vagyok, nem számítok. Kb ennyi.
2016. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
elég kár hogy egy értelmes témára érkezik 2 válasz, a pumped gabóra meg 30
2016. aug. 22. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!