Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem ertem. Mit csinalnak...

Nem ertem. Mit csinalnak annyira jol? Heti 4szer edzem .2szer labat (guggolok meg kitores).

Figyelt kérdés
Megis alig fejlodok..masok meg mar izmosak stb... 5honapja edzek...de kb mind hiaba..a kajam betartom stb.. megis olyan mintha egyre jobban elveszitenem azt a kis izmot amim van
2017. ápr. 27. 00:27
1 2 3
 21/30 Cortez70 ***** válasza:
De Andi, ő egy izmot heti többször akar edzeni. Naturalban sok embernél jobb a heti többszöri edzés/izom.
2017. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek aki fél éve se edz annak pont nem lehet improvizálni, mert még edzeni se tud maradjunk annyiba. Osztott edzés is felesleges neki. Heti 3x teljes test, alapgyakorlatokkal ennyi bmeg. Különben bohóckodás lesz az egészből meg pina izolálás. Többször nem irom le, ha a gyökerekre hallgatsz és túl akarod bonyolítani lelked rajtad.
2017. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Andi80018 ***** válasza:
Értem, de szerintem ez azért se jó, mert mondjuk nekem pl eléggé izomlázam szokott lenni majdnem mindenhol. Ha mittomén egy nap múlva megint az jön, nem esik jól megint arra edzeni. Még a lábnál ok, de szerintem a többinél nem. Én így tuti nem csinálnám. Én inkább jól megedzem egyszer, és kész. Biztos jó, de nekem nem tetszik. :-)
2017. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kedves Andi ha heti többször edzel egy izmot akkor kisebb a volumen, és regenerálódik a következő edzésre... ez a lényege: gyakoriság > volumen
2017. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Andi szerinted két edzés nap közvetlen egymást fogja követni, ha heti 3mat edzel? Ne sokkoljál légyszives.
2017. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Andi80018 ***** válasza:
Igen Drága, mert én kettőt melózom, kettőt nem, és mivel én fél ötkor kelek, majd kb nyolcra érek haza vásárlással nézve, már nem megyek sehova, csak aludni. Tehát, ha mondjuk hétfő-kedd melózom, szerda-csütörtök megyek edzeni.
2017. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Amúgy vágod, hogy nem mindenki a te időbeosztásod szerint él. Amúgy én is így melózom. Meg lehet oldani. Pl. Hétfő edzés, kedd-szerda meló, csütörtök edzés, péntek szombat meló, vasárnap edzés. Nagyon bonyolult. De van hogy 12 óra melóbol is beesek a terembe ha muszáj. Amúgy senki nem mondza, hogy neked kell így edzeni.
2017. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Vagy értelem szerűen ha úgy jön ki, 2 nap helyett 3mat nem edzel. A volumen megvan nem ezen kell remegnj, hogy most 2 vagy 3 napot "pihen" az izom. Én meló közben amúgy is 3x lassaban regenerálódom.
2017. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Andi80018 ***** válasza:
Hát én megnézem azt, aki fél ötös kelés után még lemegy edzeni meló után nyolcra-fél kilencre, úgy, hogy másnap is kell ugyanakkor, ja, és kisgyerek mellett. :-) Egyébként pont leszarom, ki hogy jár, én egy edzéstervet írtam le a lánykának, hogy én hogy mennék négy napra lebontva. Most hogy ő hogy akar, senkit nem érdekel, viszont feltett egy kérdést, amire mindenki saját meglátása szerint válaszolt.
2017. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én 6kor kelek, 1 óra az út melóba, 21re leérek a terembe negyed 11kor kijövök másnap meló. Volt már ilyen sokszor. Nem nyomom mindog így de vam, hogy muszáj.
2017. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!