Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor milyen mozgás...

Szálkásításkor milyen mozgás a legjobb?

Figyelt kérdés

1. Mi a legjobb, kardio, aerob, intervallum?

2. Melyik mozgás a legjobb zsírégetés szempontjából futás, szobabiciklizés, boxolás?

3. Honnan tudom, hogy ha pl. futottam 10 percet, akkor mennyi kalóriát égettem el? Szobabiciklinél kiírja, de az nem biztos, hogy igazi érték. Futásnál viszont sehogy sem tudom megállapítani.


Köszönöm előre a válaszokat



2017. ápr. 29. 19:36
 1/3 Zedricht ***** válasza:

Én simán futok, vagy hiit futás.

Egyébként appal tudod mérni a futást.

2017. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amelyiktől leginkább felmegy a pulzus. Legjobb az intervall én futásnál,biciklinél,lepcsőzőgépen stb. elején 5-10 bemelegítés lassú tempóba utána 2 perc intenzív tempó 5 perc lassabb és ez így felváltva amíg bírom. Hogy mennyi kalóriát égetsz el pontosan nehéz behatárolni, őszintén fingom nincs. Próbálhatsz venni ilyen karkötőt ami mutatja a pulzust,kalóriát stb. Nemtudom működik e.
2017. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kcal deficittől fogsz fogyni,az a legjobb amelyikkel több kcal-t égetsz el. Pontosan sehonnan.
2017. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!