Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyarországon kik a legjobb...

Magyarországon kik a legjobb mens physique versenyzők?

Figyelt kérdés
Amatőr/profi vagy akinek a legjobb adottságai vannak.
2017. ápr. 30. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Balogh Robin pl.
2017. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő nagyon jó. Tudtommal volt a Mr Olympián is. Vannak még?
2017. ápr. 30. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja jó,de azért ő is be tudja nézni a házszámot,mint itt [link] mert ez már régen nem fizik felépítés,hanem kb classic,azok között is győzelem esélyes forma.Jól le is pontozták érte.
2017. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Profi magyar csak Robin ugy tudom. Amator meg van millio egy... az, hogy kinek jok az adottsagai relativ. Pl Dengi Dani is volt mar Arnold Classicon. De nekem szemely szerint o nem szimpatikus nagyon.

Kalocsai Peter, Kriston Peter, Magossy Zsombor, Zakanyi Zoli, Szeplaki David, Tulok Daniel, Magyar Gergo... es meg 200 db ot fel lehetne sorolni.

2017. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a Robint nem értem. Hogy a fenébe lehet véletlen túl sokat koxolni? ilyesmire képzelem a párbeszédét az edzőjével:


Edző: "Hé Robin, elég lenne csak heti 1g cucc mindent egybevetve"

Robin: "Inkább biztosra megyek, 2g és akkor tuti nyerek"

Edző: "De Robin, ez nem így működik"

Robin: "Igazad van, kell a növi és inzulin is"

2017. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!