Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb,9-17 óráig...

Melyik a jobb,9-17 óráig egyáltalán nem enni vagy szemét kaját enni?

Figyelt kérdés
Ha nincs harmadik lehetőség, csak ezek, akkor melyik a kisebb rossz? Szemét kaja alatt lángos, kürtös kalács, kolbász vagy fagyit értek. Ma bementem a népligetbe majálisra és csak ezeket a kajákat találtam. Én a koplalás mellett döntöttem, aztán 17 kor egy vegyesboltban bettem pár banánt, aztán végre 18 kor a saját tiszta kajámat ehetem majd. Szóval meéyik a jobb? Nem enni vagy enni zsíros/cukros kaját? Csak egy alkalomról van szó de máskor is megeshet ilyen.

2017. máj. 1. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
9előtt ettél akkor 8 órás időintervallum nem viseli meg a szervezetet kaja nélkül. Ha tömegelsz akkor én azért ennék valami "szemetet". Nagy jelentősége nincs.
2017. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
65%
Ha így 18 óra után megvan a napi bevitel akkor nem gond a kis koplalás. Ha meg nincs, akkor mehetett volna előtte kis szemet kaja is, belefér néha az is. Nem egy napon múlik. Vagy egyel máskor gyrost, szokott az is lenni. :)
2017. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
nem haltál volna bele nagy baromság ez az egész még a profik is esznek szemetet
2017. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
59%
Az igaz, de a profik cuccal több szemetet ehetnek. Kis novivel ehetsz te bármit, akkor is szálkás maradsz.
2017. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jobb a vacakból meglévő kalória, mintha minuszban lennél
2017. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!