Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti túlnyomó részt úgy akarnak...

Ti túlnyomó részt úgy akarnak kinézni, mint angelov vagy mike o'hearn, mintsem mint egy joe manganiello?

Figyelt kérdés

Csak mert állandóan rakjátok ide a képeket a kétlábon mozgó gyógyszertárakról, hogy "ezt ugye még lehet naturálban?"


Vagy hogy "mennyit kéne cuccolnom ehhez"?


Akiknek van munkájuk/iskolába járatok nem a kondizás az egész életetek ti mi a jó istenért akartok így kinézni?


Azt hiszitek ez jön be a nőknek vagy miért?


Akik fanatikusok, versenyeznek, vagy ebből akarnak megélni valamilyen formában (Pl személyi edzők) azokat megértem, csak a többieket nem.


2017. máj. 4. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

mert ha hobbiból gitározok akkor ragadjak meg 3akkordok dalok szintjén?

a natural határt azok is elérhetik simán akiknek ez csak hobbi, sőt utána is lehet menni ha az embernek van rá della, ha milliomos lennék én sem gondolkodnék azon hogy 1-2 kúrát érdemes lenne-e

2017. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a naturál határ az egy reális dolog, csakhogy az itteni emberek állandóan extrém természetellenes fizikumokat raknak be.
2017. máj. 4. 09:16
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Mert Angelov egy marha jó forma, amire azt mondom hogy már elég izmos. Nyilván kox nélkül nem leszel olyan, sőt sokan azzal sem, mert nem mindegy a csontozat, izomtapadás.
2017. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha ezt most nem azért mondod mert imádod a testépítést mint sportot, és fanatikus vagy, akkor kb olyan szinten vagy mint egy anorexiás lány.


10/9 nő választana inkább egy Thor szintű fizikumot mint egy angelovot.

2017. máj. 4. 09:19
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem a nők miatt edzem. 32 éve edzek egyébként és mindig volt nőm, sovanyan, dagadtan, izmosan is. Nem ezen múlik. Meg 11 éve feleségem is van, leszrom hogy más mit szól.
2017. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted sok nő választana Thor fizikumu pasit? :O képzeld el ahogy meglátják azt a 200 kilós hegyet a kislányok, szerintem hozzá se mernének szólni.
2017. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a színészre gondoltam nem az erős emberre...
2017. máj. 4. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
én meg azt hittem az istenre.)
2017. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!