Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 évesen mennyiben más...

30 évesen mennyiben más elkezdeni a testépítést, mint mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés
17-20 éves korom között 3 évig szinte minden nap edzettem a magam módján otthon - persze teljesen rosszul, mert tudatlan voltam, nem volt még internet meg semmi, ahol utánanézhettem volna a sportnak. Most kezdtem újra fél éve. Szerintetek miben más 10 évvel később a dolog? Fog emlékezni a szervezetem arra a megerőltetésre, amit korábban végeztem?
2017. máj. 7. 04:24
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
59%
Annyiban más, hogy kicsit kevesebb a teszto termelésed, de ettől még tudsz fejlődni.
2017. máj. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb semmi, naturálba úgyse leszel nagyon izmos. 30 évesen nemkéne még leesni a tesztónak.
2017. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy nullára esik a teszto, hanem kicsit kevesebb. De nem vészes.
2017. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
"naturálba úgyse leszel nagyon izmos" --mihez képest? Egy kokszos testépító versenyzőhüz képest biztos nem, de azért elég jó formát el lehet érni naturálban is.
2017. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ez megint az, hogy kihez képest nézzük az izmost, a természetellenes izomtömeghez képest vagy egy átlag emberhez képest vagy egy átlag sportolóhoz képest.
2017. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felidegel, mikor azzal jonnek, hogy naturalban nem lehet jo format hozni.

Nem a termeszetellenes, koxos fizikumokbol kene kiindulni, ez nem normalis.

2017. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lazy Lover ***** válasza:
17%
semennyire! naturban úgy se leszel nagy szám a terembe járók 90% a nem nézz ki sehogy olyan mint ha fel lennének mentve tesiből
2017. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó jó nagy barom..

Figyu szerintem semmi különbség nincs, elvégre a profi sportolók is 30-35 éves korukig nyomatják a sportot átlagosan. Most nyilván ez nem azt jelenti h, betölti valaki a 35 öt és vége mindennek. Vannak idős emberek is akik nyomják és 60 évesek vagy több... nyilván ott már a veszély megvan egy rossz mozdulatnál de simán is mivel a csontok és az izületek már gyengébbek.

Visszatérve a formára, én 4 évig toltam és büszke vagyok arra az alakra amit kihoztam magamból. Nem lett 45 ös karom meg 2 ajtós szekrény sem lettem, de a boxhoz amit most űzök nem is kell... ennyit erről.

2017. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2# 7# Biztos ezért mondják el nem egyszer a hazai nagy nevek közül is sokan, hogy naturálba edzzünk, nem kell mindenkinek versenyezni. Egyrészt a célom a mentális fejlődés, ha jön mellé még egy szép test az csak hab a tortán, másrészt időm se lenne rá, hogy úgy nézzek ki mint egy mai versenysportoló.
2017. máj. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!