Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony csontozatú, de könnyen...

Vékony csontozatú, de könnyen izmosodó alkattal elérhető egy Tóth Attila (Pokolgép zenekar) forma naturálban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 17:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Múltkor voltam Pokolgépen, tetszett a mellbimbója.
2017. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
10# Nézel már ki úgy, mint mondjuk Bátai Péter? Ha nem, akkor van még bőven hova fejlődnöd.
2017. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A bimbója xd.

Azért Batai Péternek masszívabb csontozata van. Ezért kérdezem Cortezt, mert precíz választ ad.

2017. máj. 8. 11:15
 14/19 anonim válasza:
Bocsi, hogy bele szólok. Férjemmel két éve szeretnénk kisbabát.. Ő 41 éves, én 32. Voltunk mindketten kivizsgálásokon, nálam minden rendben van, férjemnél viszont drasztikusan alacsony a tesztoszteron szint,ami azt jelenti, hogy a spermaképe alacsony, és a mozgó, jó alakú spermáknak nyoma sincs. Pár éve még Ő is adagolta magának a tesztoszteront, jól is nézett ki. DE! A szervezete úgy érzékelte a plusz adagot, hogy oké ennyi elég, ezért leállította a saját termelési folyamatát. Most, hogy már nem szed tesztoszteront, nem is állt vissza a természetes termelődés, és mivel babát szeretnénk, gyógyszerrel stimulálják az agyalapi mirigyét. Eddig sajnos sikertelenül. Volt idő, mikor jól nézett ki, tényleg, de nem ér az annyit, hogy most nem lehet gyerekünk. Sajnos úgy tűnik nem visszafordítható a folyamat. Gondold meg te is, neked megéri e, 10-15 év múlva.
2017. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom megsérteni, de arra nem gondolt, hogy hcg-t toljon kúra közben? Vagy non stop tolta? Esetleg kúrákst levezetés nélkül? Ezer oka lehet annak. Ezért kell minden kúra előtt közben és után kivizsgáltatnia magát.
2017. máj. 10. 23:24
 16/19 A kérdező kommentje:
Meg hát ott a spermabank esetleg az, hogy pulyagyártás után tolni a tesztót. Mindig gondolni kell a következményekre, de köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet. Remélem összejön a lurkó sok sikert!
2017. máj. 10. 23:26
 17/19 anonim válasza:
14 —es vagyok. Sajnos ennyire nem ismerem ezt a folyamatot, és nem tudom, hogy milyen kúra volt nála, vagy hogyan működik ez, de az orvos ezt mondta. Egyelőre úgy néz ki, hogy nem lehet közös babánk. A spermabank meg őszintén szólva... Nem megoldás. Te férfiként tudnád sajátodként kezelni azt a gyereket, akiről tudod, hogy genetikailag nem a tiéd? Persze lehet szeretni, minden jót megadni neki, de őszintén : te hogyan reagálnál? Férjem is már bánja, és a férfiasságának szörnyű ezt megélni, hogy nem tud utódot nemzeni. Én nem értek ehhez, a hormonokhoz sem, sőt nem okoskodni akartam, csak sajnos mi így jártunk. Biztos jól nézel ki, tesztoszteron nélkül is.
2017. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mármint kúra előtt a saját soermáját lefagyaszthatta volna. Sztem egy csomó nagy testépítő és erőemelő ezt csinálta, hogy legyen neki gyereke. Nem...teszto nélkül nem lehet JÓL kinézni, csak jobban, mint az átlageüber.
2017. máj. 11. 15:34
 19/19 A kérdező kommentje:
A férjedet meg meg tudom érteni. Manapság a nőknek olyan elvárásai vannak a férfiakkal szemben (a genetikai top kategóriára gondolok, nem a ribikre), hogy muszáj nagynak lenni, mint egy hegy.
2017. máj. 11. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!