Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hozható naturálban?

Ez hozható naturálban?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg saját testsúlyos edzéssel, max kézisúlyzó van itthon.



2017. máj. 14. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ok, majd ha meguntad a bohóckodást és hogy 5 év után se fogsz így kinézni, akkor menj el egy rendee terembe és állj neki egy rendes programnak. Csak egy tanács.
2017. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De mik azok a gyakorlatok, amiket csak teremben tudnék csinálni és nem tudom helyettesíteni őket? Lábra egyébként ott van az egylábas guggolás később akár kettlebellel.
2017. máj. 15. 01:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elérhetetlen. Nézz meg egy sw versenyt vannak hasonló fizikumok kicsit több zsírral ugyan, de nem mindegyikük jár terembe.
2017. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj én street workout-os vagyok, de ha nincs nagy melled alapból genetika alapján akkor ne is várd hogy fekvőtől meg tolodzkodástól nagy melled legyen:D!(Ne is mond hogy neked genetika alapján jó mert ugy se hisszük el). Hidd el kell a kondi is és nem két kézi súlyzó ami lófasz. Legjobb gyakorlat mellre mindig a fekve nyomás lesz, hátra meg a húzódzkodás. Egyébként is genetikán is sok múlik. Street workout ad egy formát de inkább erősebb leszel tőle a saját testsúlyos gyakorlatokhoz. A kondi meg szintén ad egy formát illetve a nagy súlyokhoz leszel erős. El kell dönteni mit akarsz. 10 kondisból 9 nem tud szabályos húzodzkodást nyomni tolodzkodást meg végképp.(Kondisok le ne támadjatok mi a szabályos meg mi nem nem érdekel, hogy mit hallotok a koxos "isteneitektől"!).
2017. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!