Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés elött mit egyek és...

Edzés elött mit egyek és mennyi idővel edzés elött? Van hogy tényleg büszke vagyok magamra úgy végig tolom az edzéseket jól megy de van nap amikor kiköpöm a tüdőmet nincs energiám már több gyakorlathoz.

Figyelt kérdés
Mikböl nyerhetek több energiát,miket egyek edzés elött?
2017. máj. 15. 13:21
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Fehérje és összetett ch, kb 1-1.5 órával edzés előtt, de van aki több időt hagy ki. Hús-rizs-zöldség vagy tojás-tk kenyér-zöldség, zab-fehérje kombó, stb.
2017. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minimum 2 órát hagyok ki előtte
2017. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.5-2 óra,csak az igazság az,hogy az edzésre való energiát nem ezzel a kajálással fogod összeszedni.Rendben kell legyen a pihenőnapi kaja +alvás is.Ne az edzés előtti kajálástól várd a csodát.
2017. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Így van, nem csak 1 kaja számít, hanem a napi, több napi bevitel.
2017. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki. 1-2 óráva előtte egyél,szénhidrátot ez szokott müködni. Edzés előtt kipróbálhatod a szőlőcukrot is ha nem gond hogy üres kcal.

De szerintem nem a kajával van a gond.

2017. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!