Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál hogy kell helyesen...

Guggolásnál hogy kell helyesen venni a levegőt, mi a helyes légzéstechnika?

Figyelt kérdés

Eddig úgy csináltam, hogy vettem egy nagy levegőt és lementem, majd amikor jöttem fel, akkor közben fújtam ki.

Olvastam, nem is egy helyen, hogy úgy kéne, hogy veszek egy nagy levegőt, lemegyek, feljövök a súllyal, ezután fújom ki a levegőt, szóval, amikor már megcsináltam az ismétlést.

Mi az igazság?



2017. máj. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lefelé beszív, felfelé kifúj, de szerintem akkor sincs baj, ha beszívod, leguggolsz majd nyomás közben fújod ki, bár így nem próbáltam.
2017. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sose tartsd vissza a levegőt, és igen erőkifejtésnél fújjuk ki.
2017. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sose tartsd vissza a levegőt, és igen erőkifejtésnél fújjuk ki.

Akik visszatartják és csak fent fujják ki, velük van tele youtub, mikor el is dőlnek azzal a lendülettel ájultan...

2017. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszel levegőt,guggolsz,bent tartod a levegőt,feljössz és kifújod a levegőt.Ha feljövés közben fújod ki a levegőt,elveszted a feszes tartásod és előredőlsz.
2017. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
A fölfelé szakasz vége felé kezdem kifújni a levegőt.
2017. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!