Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Nektek mik a...

Testépítők! Nektek mik a céljaitok a sporton belül? Honnan indultatok és eddig meddig jutottatok el?

Figyelt kérdés
A célok alatt testzsír százalékot, testsúlyt, kar, mell, láb, vádli, alkar méretekre lennék kíváncsi (és természetesen a magasságotokra viszonyításképpeb).

2017. máj. 19. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen céljaim. Jól akarom magam érezni a bőrömben, ezért edzek. Ja és azért, hogy ne haljak meg 40 évesen azért, mert dagadt zsírdisznó vagyok.
2017. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43 éves vagyok,edzek 20 éve naturál. Karom: hidegen 45 cm, célom:mindig egy miniméterrel nagyobb izomzat. A testépítés egy életforma nálam. Kifogást nem tűrően eszem, edzem és élvezem a 20 éves csajok csábító pillantásait. De talán a közérzetem a legfontosabb ami edzéssel teljes.Nem tudnám elképzelni az életem heti 4 edzés nélkül. És ha valamit arrébb akarok tenni azt arrébb is teszem...erősnek és kitartónak érzem magam.Én az edzésnek csak köszönhetek. 23 éves koromig kábítószer függő voltam..........
2017. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
45-ös kar natúrban? Te vagy nagyon magas vagy vagy brutális genetikád van :D. Grat az eredményekhez, kitartó vagy és minden elismerésem, hogy le tudtad tenni a szert és az egészséges útra léptél!
2017. máj. 20. 07:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszi. 5 évig toltam herkát ha volt pénzem. Ha nem volt a kutyaszart is felszívtam volna pár percnyi kábulatért... Semmi genetikai csodára nincs szükség egy 45-ös karhoz. Nem vagyok zsíros de a hasizmomnak csak a kőr vonalai látszódnak. Szóval én zabálok és edzem mint állat. 45 cm-it szinte bárki elérhet ha jól eszik és edz. 1000 szer nagyobb darab lehetnék cuccólva az tény. De én soha nem fogok magamba szúrni semmilyen szert....gondolom érthető. Kaja legyen tiszta az edzés legyen változatos és brutális. Ennyi a titok.
2017. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bárki? Azért vannak vékonyabb csontozatú emberek, gondolom te nem azok közé tartozol :D
2017. máj. 21. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
En 50 kilo voltam amikor elkezdtem, most 70 vagyok, kb. 13-15% os testzsirral. Ezt lb 5 ev natural hobbi gyurassal sikerult osszehozni, ugy, hogy kb. 1-2 eve figyelek a kajara tudatosan. Most 75 lenne a cel. Hasonlo vagy alacsonyabb testzsirral. 177 cm vagyok. En egy egeszseges naturon is tarthato atletikus alakot szeretnek. Ennyi.
2017. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

voltam 75kg, 165cm skinnyfat 16 évesen

19éves koromban kezdtem edzeni amikorra már sikerült leadni a hájat és nőttem is 3 centit:) szóval 58kgról mentem fel 74-re 1 év alatt, a célom nem tudom leirni ilyen adatokban, a 75-80 kg közti testsúly nekem már teljesen jó, de nem is igazán testépités amit csinálok, én csak simán edzem:)

20f

2017. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok testépítő,de nagyon szeretek edzeni,egészségügyi okokból kezdtem ,másfél év alatt 76rol 90kiloig jutottam most 88 vagyok,186 centisen. Ezerszer jobb a közérzetem,nem vagyok izomállat,de látszik azért az elmúlt közel 2 év,élvezem h nő az erőm,es h párom is dicsér folyton. Karom csak 41-42,17% tzs kb, de a lassú tomegeles hive vagyok,nyárra se szoktam ledietazni,max egy nagyon kicsit.
2017. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!