Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kik azok a testépítés kategóri...

Kik azok a testépítés kategóriában ilyen komoly válaszokat írnak?

Figyelt kérdés

Itt van a Béla, de nem az aki a strandra pumpálgatós kérdésnél írt, mert csak utánozni akarta, hanem az eredeti, aki ha jól tudom kidobó, meg erőemelő, vagyis ezt írta magáról.

Akkor pár napja feltűnt a jocó a kőműves, ott is lehetett látni, hogy konyít a testépítéshez, csak úgy adta elő, mint aki a fizikai munkát nézi a legnagyobb dolognak.

vagy itt a mai csávó, az is valami testépítő, és egy komoly választ írt, hogy ő miként szokott a strandszezonra bekészülni.

Nem lehet hogy ezek mögött valamelyik komolyabb testépítő van, aki edzés közben unalmában ideírkál, és a haverjaival közben jót röhögnek?



#testépítéshétköznapok
2017. máj. 21. 15:03
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
58%
Nem tudjuk kkk ezek.
2017. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
58%
Kik
2017. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen amikor egy naiv kisgyerek komolyan veszi a trollokat és kérdést is ír róluk, bár szerintem te is egy "troll" vagy
2017. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos a vörös zoltán.
2017. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akartam konkrét nevet írni, de így ha már valaki leírta, én is arra tippelnék elsőnek.

vagy valamelyik cutlerben edző keménygyerek, ha jól tudom a Béla erőemelő,kidobó is ott nyomja.

Egyszer el is akartam menni megnézni, mikor írta, hogy délutánonként lenn van a haverjaival.

Csak mindig azt mondja, hol itthon van hol külföldön, meg elég ritkán is ír ide.

2017. máj. 21. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudni kell helyén kezelni a válaszokat. Sok a troll, de vannak normális, segítőkész emberek. De aki hülye kérdést tesz fel, ne várjon normális választ...
2017. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!