Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az összes híres testépítő...

Ha az összes híres testépítő tárogat, akkor ti miért ellenzitek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 10:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Látszika teljes félreértésed, az oldalemeléses példáddal. Ott a váll azon fejének konkrétan más funkcója van, pontosan az, hogy oldalt emelje a karod, semmi más. Ezért érdemes oldalemelni. Viszont az valóban tény, hogy csak nyomásokkal is sokan ágyúgolyó vállal rendelkezdenk. Ettőlfüggetlen a tárogatás és az oldalemelés között nem lehet párhuzamot vonni.
2017. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én azért ellenzem, mert engem az érdekel, hogy milyen erős vagyok. És az erőt, azt nem az ilyen kis izolálgató gyakorlatokban mérik, hanem alapgyakorlatokban. És így jobban növök, mint régen, amikor csináltam pl.: ferdenyomást, tárogatást, áthúzást, sok szír sz*rt, csak fekvenyomni nem nyomtam rendesen.

De engem nem érdekel más, csinálja mindenki azt, ami neki tetszik. Amúgy meg pont lesz*rom, hogy melyik híres testépítő tárogat.

Elmondom, nem attól fogsz fejlődni, hogy melyik szétkoxolt testépítő edzését utánzod..

2017. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Krisz85 ***** válasza:
8%

# 16/22


akkor másképp teszem fel a kérdést,


ki az a normáltalan aki ellenzi ezt a hihetetlenül hatékony nyújtó és izoláló gyakorlat létjogosultságát az edzésprogramban?


jah, hogy vannak nem túl okos emberek, akik szerint tárogatsz és lesz mellkasod és mellizmod?! azokat azért tudom sajnálni


Nálad meg biztos, hogy többet és jobban értek hozzá, majd ha te is a TF-en tanulod és diplomázol belőle, akkor magyarázz, névtelenke....

2017. máj. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
Az izmot ne egy súlyzós gyakorlat közben akard már lenyújtani. Ez milyen szar érv már. Pontosan itt ütközik ki, hogy egy kiegészitő gyakorlat. Lehet csinálni, de sose mehet a nyomás rovására. Ha kevés a volumen, hogy fejlődj ezerszer többre mész ha bedobsz még pár sorozat nyomást, mintha tárogatsz.
2017. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Cortez70 ***** válasza:
Külön nyújtunk edzés után, nem a sulyzossal nyujtasz.
2017. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
ha súly van a kezedben eleve nem tud nyúlni az izom mert megfeszül..csak akkor nyúlik súllyal a kézben ha konkrétan elengeded az izmot és leteszed a földre, vagy te úgy tárogatsz? ilyen deadliftesen?
2017. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
39%
Had mondjak egy példát kedves diplomás anatómia professzor kolléga. Ha azt látom, hogy 4 sorozat fekvenyomás 4 sorozat tárogatás az nem jó választás, mert egálba tesz 2 gyakorlatot ami nincs egálban. Ha azt látom, hogy 6 sorozat nyomás és 2 tárogatás kiegészitésnek már jobban helyén vannak kezelve a dolgok és nem szólok semmit. Ez ennyi. Nem tilos tárogatnk de ahogy ezerszer leírtam nem célszerű egálban kezelni a nyomással. Persze csak ha szeretnél optimálisan fejlődni drága diplomá szakértő uram.
2017. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én azt kérdezem, ha valaki csinál 12 sorozat nyomást szabályosan egy héten, nagy súllyal, erősödik. De a melle le van maradva a vállához és a tricepszéhez képest mert ilyen az anatómiája.

Akkor az

A) Tárogasson hetente 3-6 sorozatot magasabb (8-12) ismétlésszámmal

B) Rakjon be még több nyomást

C) Törődjön bele és ne próbálja meg, csak azért se tárogasson

2017. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Rakj be több nyomást igen. Vagy javíts a technikádon. Nehogy azt képzelje már bárki, hogy azt a lemaradt mellet az a pár sorozat tárogatás választja el a fejlődéstől. Nevetséges.
2017. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!