Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A profi testépítőknek vannak...

A profi testépítőknek vannak stiáik? Striával lehet valaki testépítő?

Figyelt kérdés
A híres, profi testépítőknek van stria? pl: Lazar Angelov, Tavi Castro, Simeon Panda stb. Mert olvastam olyat hogy kiretusálják a képeiket, bár én ezt nem hiszem.

2015. febr. 23. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne. Illetve miért is ne lenne?

És mi az hogy! Minden képet kiretusálnak! De ha nem is retus, krémmel eltüntethető.

Na nehogymá' elhidd, hogy az ilyen koxos állatok akkora testel majd nem rendelkeznek striával? Én is televagyok, pedig a karom akkora mint a vádlijuk.

2015. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akiket felsoroltál nem hogy profik, hanem még csak nem is testépítők. Legyenek fitness modellek inkább. :)
2015. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dwayne Johnsson-nak is van (persze nem testépítő, de azért van ott massza).
2015. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Krémmel nem lehet eltüntetni. Genetika, hogy van vagy nincs. Nekem pl nincs egy sem.
2015. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit kell kutakodni utánuk és kiderül, hogy testépítők. Én személy szerint csak Lazart követem. Most volt tesépítő versenyen, de már csak mint pontozó. Képein is szokta irni, hogy tesépítő. Életrajza fb-on legelső mondat: "Before becoming a bodybuilder and a personal trainer, Lazar Angelov played professional basketball for 10 years."
2015. márc. 3. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még táplálék kiegészítő sem kellett, hogy szétrepedjen a mellem, úgy, hogy extrém nehezen hízó vagyok. Nem mondom hogy kis munka volt mögötte. Még azóta sem tudom elképzelni, hogyan erősödtem hirtelen akkor annyit.
2015. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, arra gondolt szerintem a válaszoló h ők nem nagyon számítanak testépítőnek mivel nincs rajtuk komoly tömeg így inkább csak fitnessz kategóriába valók. Persze már a junior is leírhatja meg a physique versenyző hogy testépítő, de mégsem nézik annak mivel az alsónemű csomagolásán is hasonló fizikumú emberek vannak és korántsem testépítők.

Egyébként ők messze nem profik, inkább csak híresek.

Van nekik is, a profiknak meg főleg.

2015. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, korrekt válasz, így valóban érthetőbb (a korábbi válaszoló) :)
2015. szept. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!