Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gondban vagyok hogy hány...

Gondban vagyok hogy hány sorozatot csináljak izomcsoportonként és hogy Menyjek-e azokban bukásig?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy lehetne legjobb eredményt elérni inkabb tobb sorozat es lazabban pl 15-20sorozat/izomcsoport vagy inkább kevesebb kisebbre 8 nagyobbra 12 és azokat bukásig ?

Mer sokan ajánlják hogy kevesebbet kell regeneralodas vegett de pl. Van egy ismerosom aki 25 sorzattal mellezik szinte minden sorozatban bukásig és melle nagyon jól nől is tőle.És van olyan is aki 30 sorozatot csinal karra és a srác 70kg 41 es full száraz karral.Ezért neha úgy érzem.nekem is így kellene.


2017. máj. 24. 15:16
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyiszer edzed az adott izmot hetente. Ha egyszer, akkor egy edzésen a nagyobb izmokra, 12-14 sorozat, nagy sulyokkal, amivel csak 5-8 ismétlés megy. Nem kell bukasig minden sorozatot végezni. Nokedli kis súllyal semmire nem mész naturalban.

Kisebb izmokra heti 8-10 sorozat. Nyilván ha heti 3 teljes testes edzés megy, akkor edzesenkent ez 3-4 sorozat izomcsoportonkent. Tehát lehet osztott vagy teljes testes edzés is, a heti össz terhelést írtam az elején.

2017. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az említett srácok nem szednek semmit?
2017. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
100% hogy nem egyik még kajára se figyel
2017. máj. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!