Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány gyakorlatot és sorozatot...

Hány gyakorlatot és sorozatot szoktatok csinálni izomcsoportonként?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1 / 10-14
2016. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kivéve váll :OOO
2016. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Herold tudom, hogy sok karakter, de egyszer leirnád egy átlag heti edzésed? Nekem tetszik ez a koncepció amúgy, hogy 1 gyakorlat sok sorozattal.
2016. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

mell: fekvenyomás egykezessel

bicepsz: kalapács bicepsz


-------------------------------


láb: lábtoló

vádli: smith machine vádlizás


---------------------------------


váll: vállból nyomás, oldalemelés

tricepsz: letolás felső csigáról

csuklya: vállvonogatás


-----------------------------------


hát: pados evezés

felhúzás

2016. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

nagyon egyszerü hogy ez miért jó, hisz az ember abban a jó, amit sokszor csinál, és ezek szerintem a "legjobb" gyakorlatok az izomcsoportokra, minek nyomjak fekve 8 sorozatot meg tárogattak 4-et, mikor a fekvenyomás jobb gyakorlat, akkor inkább csinálok abból 12-t, én nem hiszek a több szögből való edzésben, sem az izom formálásában, igy fölöslegesnek érzek 1 izomcsoportra több gyakorlatot. mivel a váll deltáinak külön külön funkciója van, oda azért kell oldalemelés, a vállat 3 külön izomcsoportra is szét lehetne szedni kb

a felhúzás összetett, itt van vádli, láb, gerincmerevitő, hát, csuklya, nekem igy fér be.

2016. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ird majd azért a véleményedet is
2016. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
Lábra mért nem guggolás megy?
2016. szept. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont azért tetszik, mert így tényleg nagy rutint lehet szerezni a kiválasztott gyakorlatokban és ez lényeges. Amúgy is hányingerem van, hogy a testépítő médiában, meg ugy ámblokk mindenhol írják a barom edzésterveket, ilyen 5 fépe izoláció/izomcsoport stb. Én is igyekszem legyszerűsíteni. A "szögekből" való edzésben én sem igazán hiszek, számomra pusztán élvezeti értéke van, ha pl. trickóra nem 1 hanem 2 gyakorlatot csinálok.
2016. szept. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nem guggolás megy mert egyedul edzek, lábra kb ugyanugy érzem, viszont btoló nem veszélyes. Mivel a gyakorlatok 80% szabadsulyos, igy a core t nem kell félteni
2016. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mell 2gyak 12 sorozat

Vall 2gyak 12 sorozat

Hat 3gyak 14sorozat

Lab 2 gyak 14sorozat

Bic 2gyak 8 sorozat

Tric 2gyak 10 sorozat

Vadli 1 gyak 5 sorozat

GG

2016. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!