Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy betegesen...

Miért van az, hogy betegesen kicsinek látom magam?

Figyelt kérdés
Pedig tudom, hogy nem vagyok az, de mégis majdnem minden embert nagyobbnak látok, főleg most így, hogy itt a jó idő és pólóban vannak.
2017. máj. 26. 16:24
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Testképzavar. Van ilyen sok testépítőnél.
2017. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Testkepzavar. Korunk "betegsege".

A social media, a tv, az ujsagok... mindenhol a "tokeletes" embereket latod. Mindenki rohadt izmos, rohadt szalkas, ku#va nagy a karja, laba, valla, melle, mindenki dietazik, versenyforma stb... Ne hidd el amit a facebook-on, vagy az instagrammon latsz, ott mindenki a jo es szep oldalat mutatja... nekem is nehezen megy...

2017. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:

izomdiszmorfia ha jól tudom, de itt kényszeresen sokat is edzenek ám az illetők, amitől még kisebbek lesznek.


azért még ha így is van - nem kívánom neked - de vannak nagyobb drámák is az életben, minthogy most nagyobb nálad valaki, képzeld mindig is volt és mindig is lesz aki nagyobb nálad. jobb ha beletörődsz, ettől nem leszel rosszabb és kevesebb ember másoknál, miért?! mert talán nem másokhoz kéne viszonyítani magad hanem saját magadhoz, ami az egészséges és a normális.


Nem értem az embereket, olyan rohadt nagy a versenyszellem közöttünk mindig mindenben, mintha ez számítana bármit is. :S

2017. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!