Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval... jön a nyári szünet és szeretnék valami normális alakot. Tudom, tudom nem ilyenkor kéne elkezdeni, de nem modell akarok lenni, csak örülnék ha 2-3 hónap alatt szebb testem lenne.Ha már nyárra / nyár végére nem sokat tudok változtatni, akkor legalább gimibe szép alakom legyen.(most fogok elballagni) Egy kis ismertető: 176 centi, 82 kg. Nem vagyok dagadt, csak egy kis túlsúlyom van, de egyébként izmos lábam, hasam, karom, hátam van, csak speciel attól a kevés feleslegtől nem annyira látványos. Vastag csontozatú vagyok, ha így már érthetőbb hogy miért neü gondolom hogy ez a súly annyira vészes. Kérdésem csak annyi, hogy milyen gyakorlatokat ajánlotok felső testre hogy az izmaim látványosabbak legyenek ls az a pár kiló lemenjen. MINDEN NORMÁLIS TIPPNEK ÖRÜLÖK. Egyébként még annyi hogy hátamat hogyan szélesítsem? Húzozkodjak vagy inkább gépes edzést ajánlotok. Húzozkodni hol/min tudnék? Ti min csináljátok?

Köszi mégegyszer a segítőkész válaszokat.



2017. máj. 28. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tűnik olyan nagyon vészesnek a tömeged, ha kitartóan edzel és DIÉTÁZOL akkor látványos eredményt érhetsz el. A diéta nem koplalást jelent, csak odafigyelsz hogy normális kajákat egyél, sok fehérjét pl csirkemell és sok zöldséget. A fehérkenyér és társai meg felejtősek.

Amúgy nekem van komlett mindenes kondigépem, meg súlyzóim úgy edzek itthon. Az alap gyakorlatok néhány kisebb kiegészítéssel megfelelőek. Fekvenyomás, húzódzkodás, bicepsz francia rúddal,egykezes súlyzókkal, tricepszkötél, evezés. hasprés, mellhezhúzás csigával fentről az nagyon jó hátizomra. hamar rá lehet érezni. vagy lehet még tarkóhoz is húzni de az rosszabb a vállizületeknek mintha szembeülnél és mellhez húznád.

2017. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!