Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy két hónapos kreatin kúra...

Egy két hónapos kreatin kúra (feltöltéssel 7-10 napig 20g 5g-os adagokban, szintentartással a maradék időben 10g 5g-os adagokban) károsíthatja a májamat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 09:32
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Inkább a vese van terhelve hosszabb távon nagy adagban. De erre volt valami tanulmány Tihanyi András írt róla.
2017. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a kreatínban!

Kerarint az használjon akire már éves szinten csak 1KG izom tud fel jönni, mert elérte a határait. Akkor lehet valami értelme és neki kellhet a 20G/ nap.

Egy kis hülye kezdő vagy közép haladóknak nincs szüksége erre. E nélkül is ellehet érni az izom gyarapítását.

Viszont ha már minden áron akarod akkor napi 10G, edzés előtt és edzés után jóval később valamikor, 5-5G. Szénhidrátos kaják után.

Azt azért el kell árulnom, hogy aki örökölt (gentika) kopaszodást annak ez fel fogja gyorsítani. No nem mintha magában az edzés már nem novelené a tesztoszteront és ezzel együtt a dht-t, de tanulmányok vannak róla, igaz egyelőre csak angolul, azonban ha érdekel Google-z rá!

Sajnos tanulmány sem kellett nekem, hogy ezt magamon tapasztaljam. Így jártam.

Ez nem biztos, hogy mindenkinél előfordul, de aki hajlamos rá, az a kreatinnal és az edzessel együtt karon fogva búcsúzon el a hajától.

2017. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Cukrot és mindenféle gyors szénhidrátot azt tedd a minimumra. Ez kimaradt! Bár lesznek akik azt mondják, hogy cukorral együtt dönts magadba...

Viszont én úgy tartom, hogy legyen bárkinek a legjobb az étrendje, egy kávé, gyümölcs vagy igazából bármi be-be csúszik egy nap ami pont elég ahhoz, hogy ne kelljen szőlőcukrot mellé enni.

2017. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!