Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid rendelés?

Szteroid rendelés?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok webshopot találni az interneten, de igazából egy olyat se, ahol foglalkoznak azzal, hogy kinek mit adnak el... úgy értem, hogy egy több stack-es kúrát nem tudnak összeállítani, csak az a lényeg, hogy legyen forgalmuk... ilyen például a koksz.info is ahol ráadásul most utoljára be is húztak.. teljesen kiábrándítóak a tapasztalatok. Tud valaki egy olyan forrást aki lelkiismeretesen, korrekt áron dolgozik és ha kérdésem van, vagy kérésem, hogy találjon ki valami kúrát, pontos levezetést vagy új dolgot javasoljon akkor kreatívan segítőkészen áll hozzá, és válaszol is egyáltalán? Aki nem sportol és használ ilyesmiket ne is kommentálja mert feleslegesen pazarolja az idejét.

2017. jún. 2. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért képzeled azt, hogy egy retkes díler majd valami prémium szolgáltatást fog neked nyújtani, mintha egy öltöny üzletbe térnél be vásátolni. Amiket te elvársz azt egy olyan edzőtöl lehet megkapni aki rendelkezik komoly élsport múltal és edzői tevékenységet folytat, komoly felkészítésekkel. Persze nem ingyen.
2017. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazad van 1. hozzászóló! Én versenyző vagyok, szeretnék fejlődni jobb lenni, nemzetközi sikereket elért versenyző kollégámmal is készültem nem is egy testépítővel voltam már kapcsolatban, fizettem, nem keveset a segítségnyújtásért, persze az anyagért is, de utólag rájöttem, hogy a tudásanyaguk nagyon gyenge, ami nekik bevált azt erőltetik.

2. válaszoló köszönöm a címet, visszajelzek ide a tapasztalataimról, mindjárt írok a címre.

2017. jún. 2. 13:42
 3/12 anonim válasza:
Koksz.info felejtős! Azt en is alátudom támasztani, a kerdezovel együttérzek, megnezem en is azt a parabolan666 email cimet...
2017. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akik ezt a csávót ajánlják, az mind ugyanaz az ember különböző nickről. De te tudod.
2017. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsian várom a választ a mailomra... köszönöm a reakciókat... igazából annyira elkurvult konditermeink vannak már, hogy teljesen elkeseredtem... minden 10. ember néz ki úgy, mint aki edz is az edzőtermekben, de minden 5. edző ... és szórják az okosságot...
2017. jún. 2. 15:55
 6/12 Feederimmortal ***** válasza:
Találtál azóta megfelelő helyet? Vagy esetleg van valami kontaktod? Privatban dobhatsz valamit ;)
2018. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kihez fordulhatnék ?
2019. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is ezzel kapcsolatosan vagyok itt valaki belinkelhetne 1 jó oldalt ahonnan lehet rendelni pls. Magyar oldalak már szarok lettek.
2019. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sikerult szerezni valakinek kontaktot? Ha igen dobj egy uzenetet. Koszonom.
2020. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 maroti9606 válasza:
Szia 😎 esetleg valami jó kontakt ?
2022. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!