Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv kezdőnek?

Edzésterv kezdőnek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 173 cm és 71kg, van rajtam felesleg mindenhol, olyan edzésterv kéne amit tudok végezni heti 4 alkalommal legalább, van itthon 2db egykezes súlyzóm..

Milyen gyakorlatokat végezzek és mennyit?

Van értelme heti 2 alkalommal elmennem legyalogolni 10km-t? Ha az elősegíti a zsírégetést :)

Vettem zabpehelyt de nem tudom mivel kéne megennem, natúr joghurtal próbáltam de ehetetlen volt, ötletek?

Ebédre csirkemell+rizs? Vacsorára pedig esetleg rántotta? Fehérjepor van itthon(MyProtein)

Előre is köszönöm a válaszokat!!!


Itthon szeretném csinálni ha lehet minimum 3 hónapig legalább, utána pedig szeretnék terembe járni



2017. jún. 2. 18:33
 1/3 Cortez70 ***** válasza:

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes terve kell. Guggolás, fekvenyomás, vállból nyomás, evezés, bicepsz állva váltott karral, tarkóhoz engedés, hasprés, vádlizás. Mindenből 3-4 munkasorozat, akkora súlyokkal, amivel megy sorozatonként 8-10 ismétlés a gyakorlatokból. Nyilván más-más súly lesz ez gyakorlatonként, mivel más súllyal tudsz 8-at guggolni mint bicepszezni.

Kaja: reggelre mehet a zab proteinnel vagy tojas tk kenyérrel. Utána nyomhatod a húst, de nem muszáj csirkén élni és rizsen. Van rengeteg alapanyag ami szintén megfelel. A makróknak kell stimmelni.


A kardio edzés mehet mellé azzal nincs gond.

2017. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! megpróbálom
2017. jún. 2. 18:45
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2017. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!