Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy van az hogy myprotein.hu-...

Hogy van az hogy myprotein.hu-n drágább minden mint myprotein.com-on?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni a myproteintől 5kgos kiszerelésben Impact Whey Proteint rá is kerestem a myprotein.hu weboldalon 27790 Ft erre még jön a 20% kedvezmény 22510Ft tökjó máris olcsóbb mint a Scitec, gondoltam megnézem a myprotein.com-on is hogy ott is ennyibe kerül e hát nagyon nem 62font ami a google szerint átszámolva 21800Ft ráadásul itt erre még jön 25% kedvezmény úgy már csak 47font ami kb 16500Ft és még több meg jobb ajándékokat is adnak hozzá. Kérdés a következő megrendelhetem a myprotein.comról ezen az áron vagy van valami buktató a dologban? Esetleg más próbálkozott már vele?

2017. jún. 4. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

mert a myprotein nem magyar cég igy nyilvan a magyarban levo termekek szerintem behozatal es igy dragabb

altalaba minden igy van

a termekek a hazájukban mindig olcsobbak mint mas orszagokban a behozatal

2017. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom másik cég és csak a myprotein termékeit forgalmazza + haszonnal. De lehet nem így van.
2017. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A buktato az hogy +10 £ a szallitasi koltseg. Amugy nekem sem szimpatikus ez a hozzaallas a ceg reszerol.
2017. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen buktató lehetne ha nem jönnék ki még így is olcsóbban hogy 10font szállítási díjat kell fizetnem...:D azért ez kicsit gáz alapból olcsóbb minden és még több kedvezményt adnak +jobb ajándékokat mint a magyar oldalon, közben nézegettem az oldalon ha a .com-os oldalt átállítom magyar nyelvűre onnantól csak a .hu verzió érhető el rögtön átirányít... de sebaj másik böngészőből még mindig működik
2017. jún. 4. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
én csak myprotein.comról rendelek, mindig van akció, akkor tudok felhasználni.
2017. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha atallitod a penznemet es az orszagot ugy nrm fog a .hu-ra iranyitani ;)
2017. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendelj a com-osról, én sem értem, hogy amióta működik a .hu oldal is, ott miért drágábbak a termékek, kevesebb a jó akció is. A com-on legutóbb nekem 890 Ft volt a szállítás, nem 10 font.
2017. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PekSnack válasza:
.com-ról kell rendelni, pénznem HUF, és akkor nem 10 font a szállítás, hanem egy itthoni átlag ár, 1300 Ft körül.
2018. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!