Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez az edzésterv?

Jó ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

Láb-Guggolás 5x5

Elől guggolás 5x5

Lábtoló 4x6

Lábnyújtó gép 4x8

Ülő vádli 4x8

Álló vádli 4x8


Mell-Fekvenyomás 5x5

Fekvenyomás egykezes súlyzókkal 4x6

30 fokos nyomás 4x6


Tricepsz-Tólóckodás 3x amennyi megy

Szűk fekvenyomás 4x8

Homlokra engedés 4x8


Bicepsz-Kétkezes bicepsz 5x8

Scott-pados bicepsz 4x8


Váll-Mellről nyomás 5x6

Oldalemelés 4x8

Oldalemelés ferde padon 4x8

Vállvonogatás Smith-gépen

Hát-Felhúzás 5x5

Húzódzkodás 3x amennyi megy

Szűk lehúzás mellhez 4x8

Döntött törzsű evezés 4x6


Főleg az alapgyakorlatok és a saját testsúllyal végezhető gyakorlatok felhozása lenne a cél.A súlyokat az egyismétléses maxhoz viszonyítva piramisban növelem.


2017. jún. 6. 05:59
 1/9 A kérdező kommentje:
És úgy lenne összerakva hogy láb,váll-bicepsz,mell-tricepsz,hát
2017. jún. 6. 06:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jó. Túl sok gyakorlat feleslegesen.
2017. jún. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:

Lábra nem kell ennyi guggolas után még labtolo is. Utána meg főleg nem kell labnyujto gép. Akkor inkább a hajlitora kell inkább.

Nem kell döntött padon is nyomni.

Fölösleges vállnál padon is oldalemelni, elég a sima. Ha pedig úgy értetted hogy hasalsz a döntött padon és a hátsó részre oldalemelsz, akkor okes.

2017. jún. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mintha a hát rész jobb lenne. Felhúzás, bukásig végzett húzodzkodás meg csigás lehúzás után tudod hol fogsz te rendesen evezni szétgyilkolt izmokkal. Ahelyett, hogy sok gyakorlatot csinálsz ímmel ámmal, csinálj keveset rendesen.
2017. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy eddig a Builderről szereztem be minden információt és most hogy olvasom a gyakorikérdéseket látom hogy itt azért vannak olyan emberek akiknek van rendes naturál edzésmúltja kezdem teljesen megkérdőjelezni az ott olvasottakat meg minden egyebet amit eddig tanultam.
2017. jún. 6. 10:02
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hát igen, nem árt máshonnan is tájékozódni. Pl a facen olvashatnál team suleiman edzőtől is okosságot. Vagy powerbuilder.hu
2017. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még1 gyors kérdés!Ha áttérek egy ilyen a-b napos edzéstervre akkor mikor kezdhetem el ha tegnap letoltam egy a kérdésben említett lábnapot.
2017. jún. 6. 10:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna rottyon lesznek egy darabig...
2017. jún. 6. 10:42
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Úgy kezdd el, hogy amire majd edzel az tudjon előtte 4-5 napot pihenni.
2017. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!