Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet azért nem fejlődik a...

Lehet azért nem fejlődik a mellizmom, mert túledzem?

Figyelt kérdés
Heti össz 16-17 sorozatot kap.
2017. jún. 14. 19:08
1 2
 11/12 Szergej55 ***** válasza:
Kevesebb gyakorlat és 10-15 sorozat általában optimális (12-15 heti 3 fekvenyomás esetén, 2 napba ezt ne sűrítsd bele szerintem). Ne keverd az intenzitást a volumennel, az egyik csak a másik kárára lehet magasabb. Ha mindig buksz, maximálisan fáradsz, már csak az idegrendszered miatt sem fogsz tudni fejlődni.
2017. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én mellre most 15 sorozattal edzek.

Van mikor 12.

Mind két módszerrel fejlődik rendesen.

Szerintem genetika függő, megpróbálhatnád heti 12 sorozattal vagy heti két edzés és akkor 5-7 gyakorlat/edzés.

Annó, mikor elkezdtem elég hülye voltam heti kétszer edzettem mellet kb 18 sorozattal. Az a vicc, hogy kb 3-4 hónapig így edzettem rá és fejlődött, persze mikor leálltam a heti 1 mellre és már alaposabban megtudtam dolgoztatni elég is volt.

Vagy kipróbálhatod, hogy lesokkolod, kihagysz akár 2-3 hetet és aztán egy kemény mell edzés. Nekem bevállt a pihenős.

2017. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!