Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutális melledzés ami fekveny...

Brutális melledzés ami fekvenyomó versenyre felkészít,? Valamivel jobban mint egy triviális melledzés.

Figyelt kérdés
Jövő tanévben indulni tervezek egy fekvenyomó diákolimpián -59kg-s kategóriában. Jelenleg 54kg vagyok és a nyáron rá szertnék készülni nagyon. Evést stb. tudom azokkal kapcsolatosan megvagyok. Csupán olyasmi váltakozó meleldzés kéne ami erre készít fel. Jelenleg 55kg a maxom. Olyan 65kg körülit szeretnék nyár végére elérni minimum.. ha több nem baj sőt. Ezért kéne egy erre alkalmas edzés.

2017. jún. 14. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem unalmasak ezek a troll kérdések?
2017. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Nyomj fekve 70 kilóval, akkor hozzászoksz a nagy súlyhoz és meglesz a legalább 65 kg maxod is.
2017. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es XDDDD
2017. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekvenyomó versenyre fekvenyomással kell készülni. Bármily meglepő.
2017. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne vidd annyira túlzásba, mert ez a négy kiló, ha nagyon ráfekszel ilyen alultápláltan felmegy rád max hét hónap alatt.

Amúgy pedig nincs nagy ördöngösség benne. Kell hozzá egy partner és heti két brutál fekvenyomó edzést csinálni. Egy jó nagy piramist, erőltetett ismétlésekkel. A piramis 4-10 ismétlések között váltakozzon, menjen fokozatosan fel- valamint lefele is és álljon legalább 6 sorozatból a bemelegítésen túl.

A fekvenyomáson kívül pedig mehet a tolódzkodás állványon előredőlve és a tárogatás is. Meg még csinálsz mást is, bár szerintem ilyen parányi emberként halálodon kéne hogy legyél már...

2017. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4: gondoltam.. ezért mondtam, hogy valami, amivel az én relativ gyenge mellem is fejlődjön.

Utolsónak pedig köszi :) és hogyérted, hogy a halálomon kéne legyek? :D. Alultáőlált meg olyan értelemben, h 47kiló voltam mikor elkeezdtem edzeni. Mostanság ilyen 2500-3000kcal repül be egy nap.

2017. jún. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!