Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hamarosan lesz egy műtétem...

Hamarosan lesz egy műtétem ami után 4-6 hétig nem edzhetek a felsőtestemre. Hogyan védjem meg az izmaimat, és maradjak úgymond formában?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan az étrendet továbbra is követem, a lábamat is fogom edzeni. Vitaminok, fehérjedús étrend, turmix, BCAA, kreatin segíteni fog? Egyéb tipp/tápkieg./akármi aminek örülnének az izmaim? :D


19F


2017. jún. 15. 14:08
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
szerintem koncentrálj a pihenésre majd utána vissza tömegelsz
2017. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kcal többletben maradj.
2017. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem maradsz formában, de jó étrenddel nem veszítesz vészesen sokat. Amiket írtál azt tudod tenni.
2017. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont az a rudi, hogy skinny fat vagyok, 4 hónapja edzek, a "testkompozíció változtatásos" edzésmódszerrel edzem, szóval zsírt is le kellene adnom. Ha a rendes étrendem és tápkiegek mellé aerob edzést végzek, és a lábam megedzem, azzal az "alakomon" javíthatok ebben a 4-6 hétben?
2017. jún. 15. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 15. 14:21
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
A felsőtested ettől nem lesz izmos, de egy zsírtalanabb test optikailag jobban mutat.
2017. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
BCAA?
2017. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, végezz egy pici túledzést felsőtestre, akkor kezdetben úgyis jól jönne a pihenő. Nyersz 3-5 napot.
2017. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor azt hallom hogy az orvosok megtiltják az edzést mindig szkeptikus vagyok. Bohos Kornél szokott eszembe jutni. Neki is azt mondták hogy soha többé nem guggolhat aztán nézd meg. Persze ez nem jelenti azt hogy szarjuk telibe amit az orvosok mondanak. Viszont én megkérdeznék egy sportorvost is, nívósabb személyi edzőket stb kitalálni valami egyénre szabott programot. Nem is értem milyen műtéted lesz? Hogy az egész felsőtest ki van lőve... de az alsó az mehet.
2017. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!