Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez miért van, mi a megoldás rá?

Ez miért van, mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Ha ülök, ha állok, már akkor fáj a hátam, fájnak a lábaim, 1-2 percbe se telik, nem kapok rendesen levegőt. Igyekszem mindig mozogni, habár a legkisebb mozgástól kimerülök, kattognak az ízületeim, de ez még a jobbik. A mozgólépcsőt mindig megmászom, tempósan gyaloglok, futok a busz után, otthon tornázom, nyújtok (hetente párszor). Ilyenkor is szórakozik a vérnyomásom, fújtatok, szédülök, fájni kezd a fejem, le kell dőlnöm, vagy összeesek. Pár hónapig jártam konditerembe, szépen haladtam, de most már nincs időm rá. A súlyom változó, most van egy kevés felesleg rajtam, de igyekszem odafigyelni az étkezésre, vízfogyasztásra. Nem dohányzom, nem iszom. Orvos nem talált semmi különöset. Vitaminokat is szedek. Szeretnék sportolni, aktív életet élni, formába hozni magam, mert utálom ezt a folyamatos szenvedést. Valaki tudna segíteni nekem?
2017. jún. 15. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress egy magan orcost, valaki olyant, aki hajlando foglalkozni veled.

Mellesleg, plank a torzs izmainak megerositesere, egyel izuletvedot is.

Jo lenne tudni, hogy a szedules az alacsony vernyomas mellekhatasa, gyenge szivizomzate, vagy az alacsony vorosvertest velejaroje e, es tenni ellene. Szerintem egy jo kis allokepessegi futassal nem arthatsz magadnak.( normaltempo, minnel tobbet, amennyit birsz, h minnel erosebb legyen a (atmenet) hipoxia, persze ne ajulj el.)

Jobbulast.

2017. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!