Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szegcsonti fájdalomra mi a...

Szegcsonti fájdalomra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyik melledzésem után fájdalmat kezdtem érezni a szegcsont környékén (mellkas közepén) ha erőltettem vagy feszítettem, azután pedig a tolódzkodás és a mellgyakorlatok kifejezetten erős fájdalmat váltottak ki a szegcsonti területen.


Tapasztalt közületek bárki hasonlót, vagy tud megoldást, hogy hogyan lehetne ezt mihamarabb orvosolni? Edzek már pár éve, de hasonló sérülésem még nem volt.


Builderen találtam egy hasonló cikket, ahol annyit írnak, hogy fel kell venni a harcot, de hogy hogyan, arról nem sokat találtam.


[link]



2017. márc. 20. 12:33
 1/1 anonim válasza:

Semmiképpen sem holmi fájdalomcsillapító TÜNETI kezelés!

Meg kell tudni, mi okozza, amit ORVOS állapíthat meg. Egyébként szeGYcsontról lehet szó, legalább is remélem. :-)

2017. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!