Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szűk fekvőtámaszt melyik...

Szűk fekvőtámaszt melyik edzési sorozatba vagy melyik edzett izomhoz csoportosítsam?

Figyelt kérdés

Fegyencedzést csinálok már 1 hónapja. Bárki mielőtt bármit mondana nem akarok sem tömegnövelést végezni sem súlyokkal dolgozni.

A kérdésem az, hogy hétfőn has és fekvőtámaszt végzek. Szerdán húzódzkodást guggolást és pénteken híd és kézenállásos fekvőre a tesz felkészítő traning.


Röviden a szűk fekvőtámaszt melyik és miután érdemes csinálni? Csak mert én magam nem tudom eldönteni mikor érdemes kifárasztani az alkart. Fekvőtámaszok során utána már nem bírom, ha pedig előtte, akkor meg rendesen a fekvőt nem tudom megcsinálni. Kérdem még1x, hogy mikorra vagy mi mellé érdemes a szűk fekvőtámaszt végezni vagy, hogy ugyan azt az izom csoportot mozgatom e meg akkor is csak kibővül e az alkar szűk fekvőtámasz után?


2017. jún. 16. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szűk fekvőtámasz alkarra???
2017. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Tricepszre megy. Mindegy a te esetedben hogy melyik napra teszed.
2017. jún. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!