Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom a fekvőtámaszt...

Hogyan tudom a fekvőtámaszt nehezíteni? Nagyobb terhelés elérése?

Figyelt kérdés
Súlymellényről hallottam.Esetleg ha egy nagyobb tárcsát ráhelyezek a hátamra(20-30 kg) ,akkor az is megfelelő?Sok helyen láttam neten ezt a megoldást.Állítólag jó helyre felhelyezve nem terheli meg a gerincet.(ha a hát felső részére helyezem)
2017. máj. 9. 08:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2017. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos csinálhatod gyorsabban, robbanékonyabban, már az is nehezítés...

Megtanulhatsz tapsolni, aztán hátad mögött tapsolni, gyúrhatsz az 1kezes fekvőre... nekem speciel a 30kg os 7éves kisfiam szokott törökülésben a hátamra ülni... ő is élvezi, nekem meg hasznos, ráadásul jövőre remélem lesz már vagy 40kg is :D

2017. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha a lábaid magasabbra teszed, pl egy székre... az is nehezít... voszont minél magasabban a lábad, annál több megy mell helyett vállra.
2017. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Széles terpesz és egy kézzel
2017. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nyomorék embereket sose fogom megérteni akik súlytárcsát raknak a hátukra. Akkor már eleve nem saját tetsúlyos a gyakorlat, ha meg belefér a súly akkor inkább nyomj fekve, vagy tolódzkodj plusz súllyal, ennél a balfszkodásnál sokkal biztonságosabb és hatékonyabb mindkettő.
2017. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Én meg az ilyen nyomorékokat nem fogom soha megérteni... mit foglalkozol vale, mivel nehezítjük a fekvőtámaszt?... nem mindenki teheti ám meg, hogy terembe járjon, vagy százezrekért vegyen egy padot...
2017. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja értem súlytárcsára van pénzed, de nincs havi 5e egy egyszerű teremre. Reális.
2017. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem mindenki időmilliomos,hogy akkor jár le kondiba amikor csak kedve van! :) Az egy életforma amit nem mindenki tud/akar bevállalni.Sokaknak nem az a célja,hogy kétajtós szekrények legyenek,hanem hogy fitten tartsák magukat és erre bőven elég a fekvő,húzódzkodás,tolódzkodás stb.Én is például sokkal inkább előnyben részesítem a csapatsportokat és csak mellette szeretnék erősíteni...mindössze erről van szó.Amúgy köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
2017. máj. 9. 09:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Jolvan én heti van hogy 12 orát melózom, 2 órát ingázok, érdekes meg tudom oldank, de biztos én vagyok a helikopter. Nem kell az eszement hülyeségeket megindokolni. Csináld csak majd lenyomorodsz az ilyen jó kis gyakorlatokba.
2017. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
* van hogy heti 5x12 órát
2017. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!