Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok olyan androidos...

Mondanátok olyan androidos alkalmazást, amivel az edzésbeli eredményeim, fejlődésem tudom naplózni ÉS ez valamiféle regisztrációhoz kötött?

Figyelt kérdés
Utóbbi azért fontos, hogy egy esetleges újratelepítés stb. esetén se szálljanak el az adatok.
2017. jún. 17. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Toll, papír. Onnan sem veszik el az adat.
2017. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En a colornote-t hasznalom. Beallitod, minden alkalmazasba lepeskor szinkronizal, es egy remek app.
2017. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezekkel az a baj, hogy nem tudom könnyen és egyszerűen áttekinteni, hogy az egyes gyakorlatokban mint fejlődöm :)
2017. jún. 17. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni füzetet és tollat is. Nekem ilyen titkos füzetem van, lakat is van rajta és van hozzá kulcsom, szóval rajtam kívül más nem tudja kinyitni.

Valami ilyesmi: [link]

2017. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]


Tudsz benne edzéstervet csinálni magadnak, naplózza az edzéseidet, mutatja, hogy legutóbb mekkora súlyokkal edzettél. A beállításokban le tudod menteni az adatokat, bár ezt én még nem próbáltam.

2017. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!