Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli zabpehely es banan...

Reggeli zabpehely es banan utan instant hanyas?!

Figyelt kérdés

Ez az elsö alkalom h ezt eszek, nem is birtam az összeset lenyomni mert mar rohantam hanyni. Ez miert van? Most kezdtem a tömegelest, eddig egyaltalan nem reggeliztem.

180cm/65kg

20f



2017. jún. 19. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Reggel én sem tudok enni. Nincs hozzá gyomrom és kb semmit.

Reggel keles után csak azt edd amit megkívánsz. A nap azon pontja amikor egy kis hulladék kaját is ehetsz. Pl péksüteményt.

Amit én sem akarok enni főleg kelés után azt kihánynám.

Zabot amúgy meg én este eszem. Ráadásul a Tescos zabot. Ami tele van gyümölccsel szárítottal (kokusz, ananász, papja, banán, meg az isten tudja még mi de finom) ezt fogom és a bioteches protein power fehérjével (eper-banán) beáztatom, tejjel de inkább vízzel. A szójának köszönhetően szinte egybe lesz az egész. Nagyon finom, napom egyik legkedveltebb kajája. Nem tudom meg unni. És ez csak a protein powerrel jó. Próbáltam már WPP-vel meg Wheyforceal, egyik se jó. Ki megy belőlük az íz és nagyon folyekony marad.

Na ez este haver lefekvés előtt kicsivel, na ez a tömeg növelő!

2017. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En jumbot raktam bele egy adagolokanallal, de hat valami szörnyü volt. Nem eszem többet az tuti. :/
2017. jún. 19. 08:10
 3/12 anonim ***** válasza:

A Jumbo nagyon édes és felesleges tömegnövelővel zabot enni. A zabban van elég.

Különben ezek a tomegnovelok nem érnek semmit. Arra jók hogy dagadt legyél tőlük. Főleg úgy hogy 3-4 kanál egy adag.

Nekem is van itthon Jumbo, malnás, olyan édes hogy össze ragad tőle a segged.

Én csak akkor szoktam vagy 10G-ot tenni az edzés uráni fehérjébe ha nem ettem semmit vagy keveset édes előtt. De még ez a 10G is olyan édessé teszi a WPP-t hogy csak a malnát érzem.

Zabot egyél nyugodtan. Ez a tescos azért is jó mert egy az hogy olcsó, kettő meg tele van gyors növényi cukorral.

A Protein Power is olcsó. Vegyél belőle egy három kilosat. Sokáig elég lesz.

Palacsintát és minden finomságot lehet vele csinálni.

A csoki nem finom belőle, de az eper banán, vanília igen.

Edzés utánra viszont nem a legjobb fehérje arra egy tiszta tejsavó kell. Már ha hiszel az edzés utáni gyors fehérje pótlásban.

De tomegnovelo nem kell. Utána úgyis eszel rizset vagy tésztát vagy esetleg kenyeret, azokban van elég.

2017. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mostmar ezt a kurat vegigcsinalom ha megvettem, az etrend amugy rendben van.
2017. jún. 19. 09:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak beáztatod a zabot vagy csak mikrózod, akkor nem csodálom, hogy visszajön.

Normálisan meg kell főzni, mint pl. a tejbegrízt, de ehhez szinte mindenki lusta. Pedig úgy nagyon jó.

2017. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
50g zabpehely 2dl víz, megy a mikróba 2 percre aztán rakok bele low fat kakaóport és egy kis folyékony édesítőt, és eszek mellé egy almát és tök finom, én csak így bírom megenni, ha fehérjével össze keverem hányni tudok tőle :()
2017. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Jó finnyásak vagytok akkor. Én csak szét aztatom a fehérjében egy 30 percig.

Mikroba is csak azért rakják hogy jobban puhuljun a melegtől...

Mondjuk szerintem itt nagyon nem mindegy a fehérje, íze és állaga.

Erre mindannyian próbáljátok ki a protein power. Nem beszélek hülyeséget. Egy kilost vegyetek akkor próbáképpen.

2017. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem finnyásak vagyunk, csak ha valami nem ízlik akkor azt az ember normál esetben nem fogja megenni, mindenki talál saját magának úgyis olyant amit szívesen fogyaszt :) biztos vagyok benne neked is van olyan dolog amit nem szívesen eszel meg!
2017. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A majonézt, azt sehogy :D
2017. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem finnyásság kérdése szerintem. Régebben soha nem reggeliztem, mert egyszerűen gondolni se tudtam a kajára ébredés után kb 1 óráig. Rá kell szoktatni magad arra, hogy reggelizel és akkor már kb. ébredés után rögtön éhes leszel és kívánod a kaját.
2017. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!