Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről a fekvenyomó padról mi...

Erről a fekvenyomó padról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 19. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Eddig sem tiltottam hogy megvegye, neked böki a csőröd hogy nem tetszenek a paraszt emberek akiknek netto 120e ft os fizuja van és inkább ezt veszi meg mint a drágábbat ami célnak ugyan ugy megfelel mint már mondtam =D

Kocsiban sem vitatkozok, én arra megyek olcsó legyen a fenntartása, nyilván nem egy BMW-t vennék, de ez már más kategória pubi :P

2017. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Cortez70 ***** válasza:
Undorító csóró kiskocsog vagy.
2017. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Cortez70 ***** válasza:
És a te sza rod nem felel meg a célnak.
2017. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok értelmi szinvonaladhoz, elküldenélek most a jo re*kes tudod hová akit kefélek minden este, de nem vagyok alpári mint te. Nem én tehetek róla hogy anyáméknak nincs annyi pénze, én meg tanulok, ugy h le lehet akadni te fa*z
2017. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Cortez70 ***** válasza:
Gyere találkozzunk élőben és megbeszéljük. Ott legyen majd nagy pofád.
2017. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Cortez... szállj már le a földre bakker :D Attól hogy te 120kg al nyomsz még nem jelenti azt hogy jet lee vagy xD

Ne hogy már még te sértődj be, oszt te ugatsz itt nekem mert te rich man vagy :D szájkosár legközelebb ajánlott pubika <3 =D

2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Cortez70 ***** válasza:
Nem az vagyok, de egy ilyen kiskancsot simán kinyirok mint te. Gyenge szar vagy mint a tescos padod.
2017. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!