Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel kéne elkezdenem a...

Mivel kéne elkezdenem a formába hozást? Ezzel lehet még valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 20 éves.

182cm magas.

Bő 1 éve fogyok, 45kg ment le eddig.

(150->105)

Szerintem még 20-30kg kellene fogynom de javítsatok ki ha tévedek.

Egészségesen étkezem, ezzel sosem volt baj.

Mozgás az nekem a sétában merül ki leginkább (napi 1-2 óra gyors tempóban)


Így nézek most ki: [link]


A kép magáért beszél, mondanom sem kell mi zavar.


Elliptikus tréneren gondolkoztam illetve saját testsúlyos edzésen.

Nem tudom ezeknek lenne e értelme.


Mindenféle tanács érdekel illetve , hogy szerintetek elkezdjek e félretenni műtétre :/


Azt le szeretném szögezni , hogy terembe nem fogok járni, szóval ha súlyzos edzés lenne a legjobb akkor esetleg azt írjatok meg mit szerezzek be hozzá.


Előre is köszi minden segítséget :)



2017. jún. 21. 12:18
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
100%

Sulyzos teljes testes, heti 3 napos terv kellene. Guggolas, fekvenyomas, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre tarkohoz engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3 munkasorozat, sorozatonkent 8-10 ismétlés.

Kellene két egykezes minimum 20-20 kg szerelhető sulyzo, pad, rúd, tárcsák. Nézz körül a használt cuccos hirdetésekben, így olcsóbb.

2017. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés mindenképpen kell. Az izmok adják a tested formáját.

Amit az első ír azzal el tudod kezdeni otthon. + ha van hozzá egy jó étrended, akkor sokat fogsz tudni változtatni magadon.

2017. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a hason és a melleden kell majd műtét,így én inkább arra fizetnék be 75-80 kiló körül a súlyzó készlet árából meg a félretett pénzből ha választani kell és edzenék saját súllyal addig.Ha nem kell választani,akkor megveheted otthonra a felsoroltakat is.
2017. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!