Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fizikum egy naturálnak...

Ez a fizikum egy naturálnak mennyi idő?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 21. 23:03
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
0%
2 év
2017. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Roflkopter ***** válasza:
hát az rengeteg mindentől függ: Testalkat, genetika, jelenlegi fizikum, mennyi időt szánsz az edzésre egy héten, hogyan étkezel, de ha mindenképpen mondani kell valamit akkor azt mondanám, hogy minimum 2-3 év
2017. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez 2 év naturálban?


Akkor hogy néz ki egy 8-10 éves naturál max?


Vagy ti olyan fajta felhasználók vagytok akik elhsizik hogy Simion Panda naturál, és 4 év alatt változott át?

2017. jún. 21. 23:21
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
Man! Naturban sose leszel nagyon izmos....
2017. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pont ezért gondoltam hogy ez vagy 6 év.
2017. jún. 21. 23:29
 6/12 Roflkopter ***** válasza:

#2 vagyok

Nézz utána, hogyan edzenek a színészek egy-egy szerepre. Heti 7 edzés személyi edzővel, legjobb kajákkal semmi másra nem kell fókuszálniuk. Sokkal gyorsabban fejlődnek mint egy átlag ember.


Arról meg, hogy hogyan néz ki egy 8-10 éves naturál... Előszőr is azt tudni kell, hogy ha az izomtömeg növekedést akarod ábrázolni az idő függvényében nagyjából úgy fog kinézni mint egy gyök függvény. Szóval akármilyen szomorúan is hangzik, de egy 5 éves naturál és egy 10 éves naturál között nincs akkora különbség mint pl egy kezdő és egy 2 éves között.

2017. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezen a csávón kb. semmi izom. Mit akarsz ezen szenvedni 6 évig?
2017. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Heti 7 edzéssel semmivel sem fejlődsz jobban mint heti 4-el.
2017. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ezen a csávón kb. semmi izom. Mit akarsz ezen szenvedni 6 évig?"


mutass már képet bró, csak mert ha belépek egy terembe az emberek 90%-a ennél szarabbul néz ki... de tudom tudom... itt mindenki egy lehetséges Mr Olympia

2017. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Normál91 ***** válasza:
Ő színész az a dolga hogy eljátssza a szerepet amit írtak, és úgy nézzen ki mint amit a rendező elképzelt. Ne áltasd magad hogy akármelyik színész is megkockáztat egy több millió dolláros szerepet azzal hogy ő inkább life time naturál marad. Persze naturálon sem lehetetlen elérni de sosem mindegy mi a kiinduló pont
2017. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!